همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

شرکت مشاور سرمایه گذاری کاریزما

برای رشد کسب و کار شما آماده ایم

از تامین مالی تا پذیرش در بورس، شما به یک مشاور حرفه ای نیاز دارید

شرکت ها برای رسیدن به قله های موفقیت، مراحلی را سپری می کنند که این مراحل با کمک متخصصی مالی می تواند در زمان کوتاه تر و با کیفیت بهتری سپری شود. شرکت مشاور سرمایه گذاری کاریزما می تواند به عنوان متخصص و مشاور شما، بهترین گزینه ها را در این مسیر پیش پای شما بگذارد.

شرکت مشاور سرمایه گذاری

خدمات ما

مشاوره سرمایه گذاری
مشاوره سرمایه گذاری
بازارگردانی سهام
بازارگردانی سهام
ارزش گذاری شرکت ها
ارزش گذاری شرکت ها
بهترین صندوق درآمد ثابت
سرمایه گذاری خصوصی
تامین مالی
نحوه پذیرش در بورس

پذیرش در بورس

شرکت‌ها پس از تاسیس نیازمند منابع مالی جدید برای توسعه فعالیت‌های خود هستند. ممکن است منابع مالی سهام‌داران محدود باشد و توان پاسخ‌گویی به آن را نداشته باشند. با تنوع بخشیدن به ترکیب صاحبان سهام و افزایش سرمایه می‌توان منابع سهام‌داران جدید را به‌کار گرفت و نیازهای مالی فزاینده شرکت را تامین کرد. با پذیرش در بازار سرمایه شرکت‌ها می‌توانند منابع مالی مطلوب را جذب نمایند. بارزترین مزایای تبدیل یک شرکت به سهامی عام از راه عرضه سهام آن در بازار سرمایه امکان تامین مالی بیش‌تر از سهامداران و افزایش نقدشوندگی سهام شرکت است.

از مهمترین مزایای ورود شرکت ها به بورس اوراق بهادار می توان به افزایش اعتبار شرکت نزد جامعه، اعتباردهندگان و مشتریان، شفافیت در اداره و بررسی عملکرد شرکت، ارزش‌گذاری شفاف و تعیین قیمت سهام شرکت، تأمین مالی آسان و ارزان، نقل‌وانتقال سهام به‌صورت آسان، سریع و کم‌هزینه و از همه مهمتر مزایای قانونی و مشوق های دولتی از جمله معافیت های مالیاتی اشاره کرد.

ما به شما کمک می‌کنیم که سهام شرکتتان را در بورس اوراق بهادار تهران یا فرابورس ایران به عموم عرضه کنید.