پذیره‌نویسی شرکت بیمه کاریزما

مطمئن باش کاریزما داری!

یکشنبه 21 آذر

نماد کاریز را جستجو کنید.

logo

پذیره نویسی شرکت بیمه کاریزما

پذیره نویسی شرکت بیمه کاریزما روز یکشنبه 21 آذر از طریق کلیه کارگزاری های عضو فرابورس صورت خواهد گرفت. سرمایه شرکت 240 میلیارد تومان و مبلغ پذیره نویسی روز یکشنبه 36 میلیارد تومان می باشد. ساعت شروع پذیره نویسی توسط ناظر اعلام خواهد شد و فراموش نکنید که اولویت خرید با افرادیست که زودتر اقدام به ثبت سفارش نمایند.

افتتاح حساب در کارگزاری کاریزما
21 آذر

تاریخ پذیره نویسی

500 ریال

قیمت هر سهم

50هزار سهم

حداکثر سهمیه هر کد

25 میلیون ریال

نقدینگی مورد نیاز

هدیه ویژه کارگزاری کاریزما را از دست ندهید!

با افتتاح حساب در کارگزاری کاریزما، می توانید سهام بیمه کاریزما را در پذیره نویسی روز یکشنبه 21 آذر ماه با اعتبار رایگان خریداری نمایید و از یک بسته اعتباری 3 ماهه رایگان به ارزش 20 میلیون تومان بهره مند شوید! برای استفاده از اعتبار رایگان می بایست تا روز چهارشنبه 17 آذر ماه 1400 ثبت نام خود در کارگزاری کاریزما را تکمیل نموده و حداقل 6 میلیون تومان دارایی (وجه نقد، سهام یا سایر اوراق) به حسابتان انتقال داده تا ارزش حساب تضمینتان به حد نصاب لازم برسد و قدرت خریدتان برای خرید پذیره نویسی بیمه کاریزما در روز یکشنبه به میزان 2،500،000 تومان توسط کارگزاری شارژ شود.

بسته اعتباری سه ماهه 20،000،000 تومانی رایگان!

کلیه مشتریانی که موفق شوند از طریق کارگزاری کاریزما سهام بیمه کاریزما را در روز پذیره نویسی خریداری کنند از امکان استفاده از یک بسته اعتباری رایگان بدون بهره به ارزش 20،000،000 تومان به مدت سه ماه برخوردار خواهند شد.

جهت اطلاع از شرایط استفاده از این بسته اعتباری با ۰۲۱۴۱۰۰۰ تماس بگیرید

بیمه کاریزما

تفاوت پذیره نویسی و عرضه اولیه

در فرایند پذیره نویسی سهام یک شرکت برای تامین سرمایه اولیه شرکت به عموم عرضه می شود و قیمت هر سهم معادل ارزش اسمی یعنی 1000 ریال خواهد بود. پس از تکمیل پذیره نویسی شرکت فعالیت خود را آغاز نموده و طی یک بازه زمانی که برای شرکت بیمه کاریزما کمتر از شش ماه پیش بینی می شود سهام شرکت در بازار ثانویه بازگشایی و با کشف قیمت قابل معامله خواهد شد. اما در عرضه اولیه، شرکت ها پیش تر به صورت سهامی خاص و یا سهامی عام خارج از بورس فعالیت داشته و پس از چند سال فعالیت و سودآوری و تامین شرایط مورد نیاز برای ورود به بورس یا فرابورس بخشی از سهامشان را به عموم به صورت عرضه اولیه عرضه می کنند.

افتتاح حساب در کارگزاری کاریزما
بیمه کاریزما