زمان مطالعه 2دقیقه

آیا انس جهانی به رشد خود ادامه می دهد؟

نویسنده: حمیدرضا گروسی ها
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

در مقاله تحلیلی این هفته از سلسله تحلیل های بازارجهانی، احتمال ادامه روند صعودی در طلا، روند نزولی شاخص دلار و وضع بد بیت‌کوین  را بررسی خواهیم کرد.

سودای رشد دوباره طلا

انس جهانی از محدوده 1640 دلار شروع به رشد کرد و درحال حاضر در قیمت 1760 دلار معامله می شود. محدوده ای که یک مقاومت استاتیک هم محسوب می شود.نکته مهم درمورد انس طلا شکست سقف کانال نزولی و پایان دادن به چندین ماه روند نزولی است. همین امر موجب می شود که برای طلا اهدافی بالاتر از 1760 دلار در نظر بگیریم.با توجه به واگرایی منفی ایجاد شده بین سقف های قیمتی در چارت و اندیکاتور rsi (فلش های بنفش رنگ) انتظار کاهش قیمت موقت طلا تا محدوده 1725 دلار و سپس افزایش قیمت تا محدوده 1810 دلار را داریم.در اندیکاتور rsi شاهد 2 حمایت مهم و قوی هستیم. یک حمایت استاتیک و یک خط روند صعودی که حفظ خط روند صعودی برای ادامه روند افزایشی در طلا الزامی است.

 

تحلیل تکنیکال انس جهانی طلا

با توجه به احتمال رشد انس جهانی و اثر پذیری سکه طلا در ایران از انس جهانی برای کسب سود از نوسانات مثبت انس جهانی طلا می توانید در صندوق طلای کهربا سرمایه گذاری کنید:

کهربا

روند نزولی شاخص دلار 

شاخص دلار در حال حاضر روی حمایت قرار دارد که این حمایت در اندیکاتور rsi نیز قابل مشاهده است. انتظار افزایش شاخص دلار تا الگوی کنج نزولی شکسته شده و ادامه روند نزولی از آن نقطه را داریم. هدف روند نزولی می تواند محدوده 105 باشد. همانطور که در اندیکاتور rsi قابل مشاهده است، شاخص دلار در یک روند نزولی قرار دارد که تا شکست از بالای این الگو، در روند نزولی باقی خواهد ماند.

تحلیل تکنیکال شاخص دلار

اوضاع بد بیت کوین

بیت کوین حمایت داینامیک خودرا شکسته و در حال حاضر بالای حمایت استاتیک 15500 دلار قرار دارد. باتوجه به روند نزولی که بیت کوین در آن قرار دارد، احتمال شکست این حمایت و کاهش قیمت تا 12500 دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

جهانی

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین