زمان مطالعه 1دقیقه

احتمال رشد در سپاها!

نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

"سپاها" یکی از نمادهای سیمانی بازار سرمایه است که از لحاظ بنیادی شرایط خوبی دارد. این نماد پس از رشد اخیر خود با مقاومت مواجه شده است. در این مقاله احتمال رشد بیشتر یا اصلاح قیمتی آن را از نظر تکنیکالی بررسی می‌کنیم. 

سپاها

نوسان در کانال فیبوناچی

سپاها در بلندمدت در کانال های فیبوناچی در نوسان است. در حال حاضر کانال 0.5 فیبوناچی را حفظ کرده است و حمایت 0.38 را دارد. علاوه بر آن حمایت ابر کومو نیز مانع از ریزش قیمتی بیشتر سهم شده است.

تایم فریم ماهانه سپاها

واگرایی مثبت در rsi

سپاها در تایم فریم هفتگی پس از تشکیل کف جدید با اندیکاتور rsi واگرایی مثبت دارد که احتمال صعود سهم را بیشتر می‌کند. در محدوده قیمتی 870 تومان مقاومت استاتیک دارد که در صورت عبور از این محدوده، حداقل می‌تواند تا سقف قبلی رشد کند.

تایم فریم هفتگی سپاها

کراس مکدی

در تایم فریم هفتگی این نماد با کراس مثبت مکدی نیز همراه شده است که احتمال صعودی بودن نماد در آن بیشتر است. با این حال همانطور که گفته شد عبور از مقاومت 870 برای اطمینان از رشد الزامی است.

کراس مثبت مکدی در سپاها

مقاومت استاتیک و میدلاین

سپاها در تایم فریم روزانه توانسته از ابر کومو خارج شود و به سمت مقاومت 870 پیش رفته است. اندیکاتور rsi نیز نسبت به مقاومت خود واکنش نشان داده است که در صورت شکست این مقاومت می‌توان به صعود بیشتر سهم امیداور بود. در صورت عبور از تریگر 870 تا 880 تومان، هدف کوتاه مدت بعدی در 1000 تومان است. در غیراینصورت حمایت سهم در 760 تومان است. 

روزانه سپاها

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین