زمان مطالعه 1دقیقه

تحلیل تکنیکال سکه و طلا

نویسنده: حمیدرضا گروسی ها
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

سکه طلا این روزها نوسانات و اخبار زیادی را حول خود می بیند. از عرضه اوراق سکه بانک مرکزی تا نوسانات حباب
سکه و دلار در بازار آزاد، باعث شده تا سرمایه گذاران اطمینانی از روند طلا نداشته باشند.در این مقاله سکه، حباب سکه و طلا گرمی را بررسی خواهیم کرد.

سکه تمام بهار آزادی

سکه تمام نتوانسته به مانند دلار سقف تاریخی خود را بشکند.دلیل این امر هم می تواند ریزش حدود 300 دلاری انس جهانی طلا در ماه های گذشته باشد.سکه اما در حال حاضر در موقعیت تکنیکالی مناسبی قرار دارد.

باتوجه به خط روند صعودی کوتاه مدتی می توان انتظار داشت که سکه بتواند سقف خود را شکسته و به سمت سقف کانال در محدوده 18 میلیون و 300 هزار تومان حرکت کند.مهم ترین حمایت های سکه میدلاین کانال صعودی و محدوده 15 میلیون و 500 هزار تومان هستند.در اندیکاتور RSI نیز شاهد حمایت خط روند صعودی هستیم.

تحلیل تکنیکال سکه

حباب سکه

باتوجه به رشد خوب طلا در روز گذشته حباب سکه تمام بهار آزادی به عدد جذاب 1 میلیون و 300 هزار تومان رسیده است.باتوجه به خط روند صعودی که نقش حمایتی برای حباب سکه دارد، انتظار افزایش این حباب و رشد تا محدوده های بالاتر را داریم. این رشد می تواند باعث بالا رفتن قیمت خود سکه تمام بهار آزادی نیز شود.

حباب سکه بهار آزادی

طلای گرمی

وضعیت طلا گرمی کمی از سکه بهتر است. در اندیکاتور rsi شاهد شکست خط روند نزولی هستیم که می تواند نوید صعود مجدد در نرخ طلا را بدهد.مهم ترین اهداف طلا گرمی 1 میلیون و 550 هزار تومان و 1 میلیون و 670 هزار تومان هستند.

طلا گرمی

این مقاله را حتما بخوانید: طلا یا دلار، کدام را بخریم؟

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کالا

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین