زمان مطالعه 2دقیقه

تحلیل تکنیکال کساوه

احمد محمدی
نویسنده: سید مریم حسینی
اشتراک گذاری
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

کساوه یکی از سهام بنیادی صنعت کاشی و سرامیک است که به حمایت استاتیک خود نزدیک شده است. در این مقاله آن را از نظر تکنیکالی بررسی می‌کنیم.

کساوه در تایم فریم ماهانه

سهم در تایم فریم ماهانه در کانال بلندمدتی فیبوناچی در نوسان بوده است. در حال حاضر سهم به حمایت کانال 0.6 فیبو نزدیک شده است و همزمان با آن حمایت استاتیک در محدوده 3000 تومان را دارد. شتاب کاهش اندیکاتور rsi نیز کمتر شده و به نظر می‌رسد می‌تواند نسبت به این حمایت واکنش نشان دهد.

صنایع کاشی و سرامیک سینا

 

کساوه در تایم فریم هفتگی

کساوه در تایم فریم هفتگی و در بلندمدت (از سال 99) در کانال نزولی در نوسان است. سهم توانست با حجم بالا از این کانال خارج شود و اکنون به آن پولبک زده است. rsi نیز این خروج و پولبک را تایید می‌کند. در صورتیکه سهم به رشد خود ادامه دهد میتواند در میان مدت تا 4000 تومان رشد کند.

کساوه

 

کساوه در تایم فریم روزانه

در تایم فریم کوتاه تر (روزانه) سهم در کانال نزولی در نوسان بود که با از دست دادن حمایت کف کانال از آن خارج شد و نسبت به حمایت استاتیک 3200 تومانی واکنش نشان داد. اندیکاتور rsi اما این شکست را نداشت و سهم مجدد به سمت کانال حرکت کرد. اکنون مقاومت مهم 3680 تومان پیش روی سهم است که انتظار می‌رود بتواند این مقاومت را بشکند. در صورتیکه با حجم بالا این مقاومت شکسته شود محدوده نوسانی جدید تا حوالی 4000 تومان است. لازمه صعود بیشتر سهم خروج rsi از کانال نزولی است. حمایت سهم در صورت برگشت و Fail شدن سناریوی رشدی، در 3200 و سپس 3000 تومان است.

مقاله پیشنهادی: تحلیل تکنیکال فاراک

تحلیل تکنیکال کساوه

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;