زمان مطالعه 1دقیقه

توانایی شکست سقف تاریخی در نمادی دارویی!

نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

شرکت پخش البرز با نماد «پخش» مجدد به سقف تاریخی خود نزدیک شده است و در محدوده مهمی در نوسان است. در این مقاله احتمال صعود یا اصلاح قیمتی این نماد را بررسی می‌کنیم و نگاهی به تحلیل تکنیکال سهم را در تایم فریم‌های مختلف می‌اندازیم. 

نوسانات قیمتی پخش

پخش پس از عبور از مقاومت 2800 تومان تا محدوده 4000 تومان نوسانی بود و بارها نسبت به آن واکنش نشان داد. در حال حاضر سهم مجددا در حال حرکت به سمت این مقاومت است و در تایم فریم هفتگی کندل قوی و قدرتمندی را ثبت کرده است که احتمال شکست این مقاومت وجود دارد. در اندیکاتور مکدی نیز کراس مثبت دیده می‌شود که می‌تواند به رشد بیشتر بیانجامد. با این حال تایم فریم هفتگی آن را نیز بررسی می‌کنیم.

مقاله پیشنهادی: منظور از حمایت و مقاومت در بورس چیست؟

پخش در تایم فریم هفتگی

ارزش معاملات بالا در پخش

نماد پخش در بازار  امروز حجم معاملات و سرانه خرید حقیقی بسیار بالایی داشت. محدوده مقاومتی مهمی پیش روی سهم است که در صورت عبور و تثبیت بالای این محدوده تارگت 5000 تومان را می‌تواند ببیند. اندیکاتور rsi در کوتاه مدت مقاومت خود را شکسته است اما هنوز عبور از مقاومت استاتیک آن تایید نشده است. در صورت شکست این مقاومت نیز صعود بیشتر سهم با احتمال بیشتری همراه خواهد بود. کراس مکدی در تایم فریم روزانه نیز مشاهده می‌شود. با این حال در صورت ورود به سهم می‌بایست حمایت 3200 و 2750 را مد نظر قرار داد. همانطور که گفته شد برای تداوم صعود، شکست محدوده مقاومتی 3700 تا 4000 تومان لازم است.

پخش در تایم فریم روزانه

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;