زمان مطالعه 2دقیقه

محدوده مهم در خودرو

نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

خودرو پس از رشد در چند روز گذشته در معاملات روز جاری به تعادل رسید و به نظر می‌رسد احتمال پولبک به خط روند خود را دارد. این نماد را در تایم فریم های مختلف از لحاظ تکنیکالی تحلیل می‌کنیم.

خودرو و حمایت کانال فیبوناچی

خودرو به حمایت 0.78 فیبوناچی واکنش نشان داد و توانست این حمایت را حفظ کند. در حال حاضر به نظر می‌رسد با توجه به واکنش نسبت به اندیکاتور rsi، اصلاح بیشتری در بلندمدت شاهد نخواهیم بود و اگر روند صعودی هم نشود، شاهد روندی نوسانی و ساید خواهیم بود. برای بررسی بهتر تایم فریم های مختلف را در نظر گرفته ایم.

مقاله پیشنهادی: خطوط روند در تحلیل تکنیکال چیست؟

خودرو در تایم فریم ماهانه

مقاومت ابر کومو در تایم فریم هفتگی 

پس از رشد اخیری که این نماد در هفته گذشته و هفته جاری داشت، در تایم فریم هفتگی با مقاومت ابر کومو مواجه شده است. محدوده مقاومتی در حوالی 215 تومان برای نماد «خودرو» بسیار مهم است و در صورت ورود به ابر احتمالا تا 230 تومان رشد کند. خط روند حمایتی نیز می‌تواند به عنوان حمایت در صورت برگشت نماد عمل کند.

خودرو در تایم فریم هفتگی

شکست خط روند نزولی 

خودرو در تایم فریم کوتاه تر مقاومت خط روند نزولی خود را شکسته است و همچنین از ابر کومو نیز خارج شده است. در حال حاضر با عرضه امروز به نظر می‌رسد می‌تواند تا حمایت 200 تومان اصلاح داشته باشد و اگر از این محدوده به سمت بالا برگردد پولبک خوبی خواهد بود و می‌تواند رشد خوبی تا 230 تومان داشته باشد. با این حال در صورتیکه روند بازار از این محدوده به سمت پایین برگردد، 200 و سپس 177 تومان حمایت های بعدی خواهند بود. 

خودرو در تایم فریم روزانه

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین