زمان مطالعه 1دقیقه

مسیر طلایی سکه

نویسنده: حمیدرضا گروسی ها
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

در این مقاله روند پیش روی انس جهانی طلا و سکه بهار آزادی را تحلیل کرده و سپس به تحلیل صندوق طلا کهربا که توانسته عملکرد درخشانی را بین صندوق های طلا بازار سرمایه ثبت کند می پردازیم.

انس جهانی

انس جهانی طلا در روزهای گذشته رشد های خوبی را تجربه کرده است.باتوجه به چشم انداز مثبت طلا و تقاضای روبه رشد این فلز زرد رنگ چارت انس جهانی را بررسی خواهیم کرد.در حال حاضر انس جهانی طلا درگیر با محدوده 1930 دلار است.در تایم فریم هفتگی در صورتی که طلا بتواند این محدوده را کامل بشکند، انتظار رشد قیمتی در انس جهانی طلا تا محدوده 1960 دلار و 1990 دلار را داریم.اما در حال حاضر هدف اصلی میان مدتی انس جهانی همان 1990 دلار است که مقاومت استاتیک مهمی هم در تایم فریم هفتگی محسوب می شود.

سکه بهار آزادی

با بررسی چارت روزانه سکه بهار آزادی متوجه شکست کامل کانال صعودی، تکمیل پولبک و ادامه رشد سکه تا محدوده های 25 میلیون تومان می شویم.هدف فعلی که با ابزار فیبوناچی ریتریسمنت بدست می آید محدوده 26 میلیون و 500 هزار تومان است.27 میلیون و 250 هزار تومان و 28 میلیون و 630 هزار تومان اهداف بعدی سکه بهار آزادی در میان مدت هستند.

کهربا

با توجه به اینکه روند غالب سکه طلا و انس جهانی در حال حاضر صعودی است، بهترین ابزار برای کسب سود از این رشد صندوق طلا کهربا است.درصورتی که کهربا بتواند محدوده 2150 تومان را رد کند، انتظار افزایش قیمت در کهربا تا 2265 تومان را داریم.در میان مدت نیز کهربا می تواند تا محدوده 2380 تومان رشد را تجربه کند.

تحلیل تکنیکال کهربا

اندیکاتور مکدی

با بررسی اندیکاتور مکدی در چارت کهربا، متوجه کراس مثبت و گارد صعودی کهربا می شویم.گاردی که می تواند سناریو صعودی کهربا را تائید کند.

تحلیل کهربا

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

سایر

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;