زمان مطالعه 1دقیقه

موقعیت حساس "خبهمن"

نویسنده: حمیدرضا گروسی ها
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

پس از افشای الف و چندین روز بسته بودن، خبهمن 2 روزی است که به گردونه معاملات بازگشته است. با توجه به فروش های خوب بهمن موتور در بورس کالا، در این مقاله خبهمن را از لحاظ تکنیکی بررسی می کنیم.

خط روند نزولی مهم در بهمن خودرو

در تایم فریم هفتگی بهمن خودرو با یک خط روند نزولی و مهم درگیر است.شکست این خط روند آغاز یک روند صعودی مهم را در پی خواهد داشت و هم چنین در صورتی که خبهمن نتواند این خط روند نزولی و مهم را بشکند شاهد نوسان قیمتی در سهم خواهیم بود.در اندیکاتور rsi َاهد ورود به محدوده مقاومتی استاتیک بلند مدتی هستیم. واکنش به این محدوده هم برای ادامه روند سهم بسیار مهم است.

تحلیل تکنیکال خبهمن

واگرایی منفی

در تایم فریم روزانه هم شاهد برخورد با خط روند نزولی مذکور هستیم. در صورتی که خبهمن بتواند از این خط روند عبور کند اهداف روند صعودی می تواند 190 و 212 تومان باشد و درصورت ناتوانی در عبور از این مقاومت مهم ترین حمایت های سهم 152 و 142 تومان هستند.در اندیکاتور rsi شاهد برخرود با مقاومت داینامیک هستیم. نکته مهم در اندیکاتور تشکیل زنجیره واگرایی منفی بین سقف های قیمتی و سقف های اندیکاتور است.این زنجیره واگرایی احتمال ناتوانی در عبور از مقاومت مهم خبهمن را بیشتر می کند.

تحلیل تکنیکال بهمن خودرو

 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین