زمان مطالعه 2دقیقه

پتانسیل رشد در غصینو

نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

غصینو در دو سال گذشته اصلاح زیادی داشته و تا کنون از کانال نزولی خود خارج نشده است. سهم با حمایت مهمی مواجه است که احتمال برگشت از این محدوده وجود دارد. در این مقاله غصینو را در تایم فریم های مختلف از نظر تکنیکالی بررسی می‌کنیم. 

غصینو

حمایت ایچیموکو

سهم تا کنون حدود 75 درصد اصلاح قیمتی داشته است. اندیکاتور rsi نیز به حمایت چند ساله خود رسیده است و آخرین بار این حمایت را در سال 97 داشت. به نظر می‌رسد این محدوده منطقه اشباع فروش رسیده است و با توجه به حمایت سهم پتانسیل رشد در آن مشاهده می‌شود. نکته مثبت دیگر احتمال وقوع واگرایی مثبت در این تایم فریم است که اگر تایید شود بازدهی بسیار خوبی خواهد داشت. 

تایم فریم ماهانه غصینو.jpg


کانال نزولی دو ساله 

سهم پس از اینکه از سقف تاریخی در سال 1399 اصلاح داشت تا کنون نتوانسته از کانال نزولی خارج شود. اندیکاتور rsi در تایم فریم هفتگی نیز به حمایت مهمی رسیده است و به نظر می‌رسد احتمال برگشت از آن وجود دارد. علاوه بر آن واگرایی مثبت در تایم فریم هفتگی مشاهده می‌شود که احتمال رشد اولیه تا 1100 تومان وجود دارد. 

مقاله پیشنهادی: خطوط روند در تحلیل تکنیکال چیست؟

تایم فریم هفتگی غصینو.jpg


کراس مکدی

غصینو در تایم فریم روزانه توانسته از روند نزولی کوتاه مدتی خارج شود، با این حال rsi نتوانسته مقاومت خود را بشکند اما واگرایی مثبت در این تایم فریم تایید شده است. نکته مثبت کراس اندیکاتور MACD است که احتمال رشد و صعود در سهم را بیشتر می‌کند. در صورت عبور از تریگر 970 تومان و محدوده مقاومتی کنونی، پتانسل رشد اولیه تا 1100 تومان وجود دارد. در غیر اینصورت اما سهم حمایت 900 تومان و سپس 840 تومان را دارد.  

تایم فریم روزانه غصینو.jpg

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین