زمان مطالعه 2دقیقه

گزارش بررسی مجله Argus منتهی به 10 نوامبر 2022

نویسنده: شرکت سرمایه گذاری کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

مجله آرگس چیست؟


نشریه آرگس (Argus) به عنوان یکی از معتبرترین منابع داده های قیمتی و تحلیل بازار فرآورده های نفتی و پتروشیمی است. برای اطلاع از چشم انداز بازار اوره از منظر نشریه آرگوس، نیاز به دریافت جدیدترین و بروزترین نسخه Argus Nitrogen دارید.

موسسه ارگوس

موسسه ارگوس یک موسسه مهم و معتبر در زمینه قیمت گذاری محصولات و خدمات نفت و گاز و محصولات پتروشیمی و پالایشگاهی میباشد. تغییر قیمت در بازار مواد و محصولات نفتی پتروشیمی و محصولات پالایشگاهی و همچنین ضرورت اطلاع از قیمت های جهانی توسط تولیدکنندگان و بازرگانان اهمیت دسترسی به گزارشات را بسیار کرده است گزارش بررسی قیمت نفت خام در بازارهای جهانی و همچنین فراورده های پتروشیمی و پالایشگاهی توسط موسسه ارگوس در قالب یک نشریه عرض ارزش والایی برخوردار است. ارزیابی این نشریه ارگوس از قیمت های جهانی میتواند به فعالین این صنعت کمک کننده باشد.

گزارش مجله ارگوس پالایشگاهی و پتروشیمی خلیج از مهم ترین گزارش های این موسسه معتبر جهانی میباشد. خرید این گزارشات با قیمت مناسب توسط ما میتواند به فعالیت شما کمک کند. بوسیله این گزارشات میتواند جدیدترین قیمت های محصولات مختلف نفتی و پتروشیمی و همچنین اخرین تحلیل های این صنعت را مورد بررسی قرار دهید تا در معاملات و معادلات خود دقیق ترین تصمیمات را بگیرید.

گزارش بررسی مجله Argus منتهی به 10 نوامبر 2022

خلاصه بازار: ضعف در تقاضا باعث کاهش قیمت در نرخ‌های فوب شد

  • جهت قیمت در بازارهای اوره در این هفته متفاوت بود، برخی از معاملات بالاتر از هفته گذشته انجام شد اما اکثر آنها پایین‌تر از هفته پیش بودند. احتمال دارد جهت بازار پس از مناقصه خرید هفته آینده هند مشخص شود.
  • تقاضا در این هفته در معاملات CFR متمرکز شد و معاملاتی در برزیل، کره جنوبی، مکزیک، اروپا و میانمار صورت گرفت. تعداد کمی از معامله‌گران مایل به انجام معامله با اینکوترم فوب بودند که عمدتاً نرخ پیشنهادی بین 560-590 دلار/تن فوب بود.

محرکهای بازار

    • تقاضای ضعیف

    صرف نظر از دیدگاه شما در مورد تعادل عرضه و تقاضا، واضح است که  در کوتاه مدت تقاضا از سوی ایالات متحده و اتحادیه اروپا کمتر از پیش بینی است و مقاصد فروش را برای فروشندگان محدود کرده است.

    • عرضه بین دولتی چین
    حدود 700،000 تن قرارداد اوره که بین چین و پاکستان صورت گرفت، اتیوپی و فیلیپین نیز قصد دارند با چین قراردادی همانند قرارداد با پاکستان انعقاد کنند.برای دریافت فایل کامل این گزارش میتوانید اینجا کلیک کنید.

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

جهانی

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
بازگشت به وبسایت