زمان مطالعه 2دقیقه

گزارش بررسی مجله Argus منتهی به 10 نوامبر 2022

نویسنده: شرکت سرمایه گذاری کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

مجله آرگس چیست؟


نشریه آرگس (Argus) به عنوان یکی از معتبرترین منابع داده های قیمتی و تحلیل بازار فرآورده های نفتی و پتروشیمی است. برای اطلاع از چشم انداز بازار اوره از منظر نشریه آرگوس، نیاز به دریافت جدیدترین و بروزترین نسخه Argus Nitrogen دارید.

موسسه ارگوس

موسسه ارگوس یک موسسه مهم و معتبر در زمینه قیمت گذاری محصولات و خدمات نفت و گاز و محصولات پتروشیمی و پالایشگاهی میباشد. تغییر قیمت در بازار مواد و محصولات نفتی پتروشیمی و محصولات پالایشگاهی و همچنین ضرورت اطلاع از قیمت های جهانی توسط تولیدکنندگان و بازرگانان اهمیت دسترسی به گزارشات را بسیار کرده است گزارش بررسی قیمت نفت خام در بازارهای جهانی و همچنین فراورده های پتروشیمی و پالایشگاهی توسط موسسه ارگوس در قالب یک نشریه عرض ارزش والایی برخوردار است. ارزیابی این نشریه ارگوس از قیمت های جهانی میتواند به فعالین این صنعت کمک کننده باشد.

گزارش مجله ارگوس پالایشگاهی و پتروشیمی خلیج از مهم ترین گزارش های این موسسه معتبر جهانی میباشد. خرید این گزارشات با قیمت مناسب توسط ما میتواند به فعالیت شما کمک کند. بوسیله این گزارشات میتواند جدیدترین قیمت های محصولات مختلف نفتی و پتروشیمی و همچنین اخرین تحلیل های این صنعت را مورد بررسی قرار دهید تا در معاملات و معادلات خود دقیق ترین تصمیمات را بگیرید.

گزارش بررسی مجله Argus منتهی به 10 نوامبر 2022

خلاصه بازار: ضعف در تقاضا باعث کاهش قیمت در نرخ‌های فوب شد

محرکهای بازار

برای دریافت فایل کامل این گزارش میتوانید اینجا کلیک کنید.

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

جهانی

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین