زمان مطالعه 2دقیقه

تحلیل تکنیکال بترانس

احمد محمدی
نویسنده: سیده مریم حسینی
اشتراک گذاری
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

همانطور که در تحلیل قبل پیش بینی شده بود بترانس پس از رشدی که داشت با کمی اصلاح مواجه شد. سهم در حال حاضر در مواجه با حمایت 0.5 فیبوناچی متوقف شده است. در تایم فریم ماهانه سهم با حمایت خط روند صعودی بلندمدتی نیز مواجه است. اندیکاتور rsi نیز این حمایت را تایید میکند.

 تحلیل تکنیکال بترانس

 

در تایم فریم هفتگی سهم پس از اینکه از کانال نزولی خارج شده بود با اصلاح مواجه شد و به سقف کانال پولبک زده است. همانطور که مشاهده می شود و در تحلیل قبل نیز گفته شد احتمال اصلاح سهم با توجه به واگرایی منفی در این تایم فریم وجود داشت و سهم تا حدود 200 تومان اصلاح قیمتی داشت. Rsi در یک الگوی بازشونده در نوسان است که به نظر میرسد مجدد به سمت مقاومت خود پیش میرود و نمودار قیمتی نیز در محدوده 200 تا 270 تومان در نوسان است. با تداوم رشد سهم میتواند تا سقف قبلی (270 تومان) رشد کند.

 تحلیل تکنیکال بترانس

 

در تایم فریم روزانه اما سهم اندکی رشد داشته و در حال حاضر نسبت به مقاومت 230 تومان واکنش نشان داده است و از سرعت رشد آن کاشسته شده است. در صورتیکه بتواند از این مقاومت عبور کند در کوتاه مدت تا 245 و سپس تا 270 تومان می تواند صعود کند. در غیر اینصورت و با در نظر گرفتن احتمال عدم صعود سهم حمایت آن در 200 تومان و سپس در 185 تومان خواهد بود.

 مقاله پیشنهادی: تحلیل تکنیکال طلا، نفت و بیت کوین

تحلیل تکنیکال بترانس

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;