همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تحلیل تکنیکال تایرا

تاریخ انتشار : 1400/7/21 14:48:10 تعداد بازدید : 70 زمان مطالعه دقیقه

نویسنده : سیده مریم حسینی

تایرا در تایم فریم ماهانه بالای روند صعودی بلند مدت قرار دارد و به کف روند نزدیک شده است. همانطور که مشاهده میشود واگرایی در چند ماه گذشته مشاهده میشود که صعود حدود 45 درصدی را نیز پس از آن تجربه کرد و اکنون وارد روندی نزولی شده است. اندیکاتور rsi نیز روند صعودی بلند مدت خود را رو به پایین شکسته و وارد یک کانال نزولی شده است که در آن نوسان میکند. به نظر میرسد نوسان قیمتی تایرا برای مدتی ادامه داشته باشد.

 تحلیل تکنیکال تایرا

 

در تایم فریم هفتگی این سهم پس از شکستن روند صعودی در حال نوسان است و با حمایت مهمی در محدوده 1800 تا 2100 مواجه است. اندیکاتور rsi پس از برخورد به سقف محدوده بازگشته و در حال نزدیک شدن به حماتی مهمی است و در این محدوده در حال نوسان است. اولین حمایت مهم سهم در این تایم فریم در قیمت 2150 تومان خواهد بود. در صورت از دست رفتن این حمایت مهم احتمال ریزش تا حمایت بعدی یعنی 1800 تومان و یا کمتر وجود خواهد داشت.

 تحلیل تکنیکال تایرا

 

تایرا در تایم فریم روزانه در یک الگوی مثلث قرار دارد و حمایت مهم 2500 تومان را نیز پیش رو دارد. در صورت از دست رفتن این قیمت سهم میتواند تا حمایت بعدی که 2150 تومان بود ریزش کند. اندیکاتور rsi نیز نشان میدهد که روند صعودی کوتاه مدت شکسته شده و احتمال ریزش بیشتر سهم وجود دارد. همچنان اما باید منتظر بود که نمودار قیمتی سهم یک ضلع مثلث را بشکند تا این الگو تثبیت شود.

 تحلیل تکنیکال تایرا

 

لطفا نظرات خود را راجع به این مقاله بیان کنید.
refresh icon

اشتراک با دوستان