همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تحلیل تکنیکال وخاور

تاریخ انتشار : 1401/4/1 15:16:02 تعداد بازدید : 82 زمان مطالعه دقیقه

نویسنده : سیده مریم حسینی

وخاور در تایم فریم ماهانه در کانال 4 فیبوناچی در نوسان است و یک بار نسبت به حمایت کانال 3.2 واکنش نشان داد و برگشت. اندیکاتور rsi نیز در این تایم فریم با حمایت مواجه است.

 تحلیل تکنیکال وخاور

 

نماد از سال 99 در کانال نزولی در نوسان بوده است و اکنون حمایت میدلاین این کانال را دارد. اندیکاتور rsi نیز در کانال نزولی در نوسان است. در صورتیکه سهم بتواند این حمایت را حفظ کند می‌تواند تا 615 تومان رشد کند.

 تحلیل تکنیکال وخاور

 

وخاور در تایم فریم روزانه سهم پس از اینکه با مقاومت 615 تومان مواجه شد سقف دوقلو تشکیل داد و کانال صعودی را به سمت پایین شکست و از آن خارج شد. وخاور سپس نسبت به حمایت 0.5 فیبوناچی واکنش نشان داده که در قیمت 530 تومان قرار دارد. Rsi نیز حمایت سهم را تایید می‌کند. با تشکیل کف جدید در نمودار قیمتی و اندیکاتور rsi واگرایی مثبت در سهم دیده می‌شود که احتمال صعود تا مقاومت 600 تومان را تقویت می‌کند. اگر در محدوده 600 تومان حجم بالایی داشته باشد و معاملات نیز مثبت باشند میتواند مقاومت کف کانال را بکشند و مجدد وارد آن شود. در غیر اینصورت احتمال پولبک به این کانال نیز وجود دارد. مقاومت های سهم در محدوده 600 تا 615 و سپس در 700 تومان است. حمایت های آن نیز در 530 و محدوده 500 تومان است.

مقاله پیشنهادی: تحلیل تکنیکال فاسمین

 تحلیل تکنیکال وخاور

 

refresh icon

اشتراک با دوستان