همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1399/12/4 09:25:12 تعداد بازدید : 76

بررسی سه نماد برتر

نویسنده : بهروز ملاحسینی

با بررسی های انجام شده در روز معاملاتی قبل سه نماد برتر از نظر ورود پول حقیقی و معاملات مشکوک و سرانه خرید و فروش حقیقی انتخاب شده است که این نمادها همراه، بالبر و دحاوی می باشند. لازم به ذکر است که انتخاب این نمادها براساس خروجی فیلترهایی که صبح هر روز بر روی کانال تلگرامی گروه کاریزما قرار می گیرد, انتخاب می شوند.

 

مطلب پیشنهادی: بررسی سه نماد برتر روز یکشنبه

 

قرار گرفتن همراه بر روی سطحی مهم

در هفته های گذشته همراه نتوانست حمایت کانال صعودی خود را حفظ کند و با شکست آن و پولبک به این خط شکسته شده باعث ادامه ریزش در همراه شد. اکنون همراه بر روی سطح بسیار مهم 2450-2600 قرار گرفته است و در RSI نماد هم همان طور که مشاهده می کنید در نزدیکی مقاومت خط نزولی قرار گرفته است. تا زمانی که خطوط نزولی در نمودار قیمت و RSI شکسته نشده است نمی توان از صعود سهم صحبت کرد.

شرایط بر وفق مراد بالبر

بالبر در سه ماه گذشته توانسته است که بازدهی بیش از 150 درصدی را نصیب سهامداران خود کند و در معاملات روز گذشته نیز توانست از میدلاین کانال صعودی خود عبور کند و با اندکی استراحت و تثبیت بالای  این محدوده می تواند رشدی را تا خط بعدی کانال صعودی خود داشته باشد. RSI نماد نیز وارد محدوده اشباع خرید شده است و هدف 9000 تومان در بلند مدت در دسترس می باشد.

عدم نقد شوندگی در نماد دحاوی

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در 1.5 ماه گذشته نقد شوندگی در داروسازی الحاوی وجود نداشته است و تماما در این مدت درگیر صف های خرید و فروش بدون پر کردن حجم مبنا بوده است. با توجه به قرار گرفتن RSI نماد درون مستطیل مشخص شده و خارج نشدن از این کمپرس، بنایراین نمی توان با قطعیت از حرکت بعدی نماد صحبت کرد. حفظ حمایت 1050 تومان بسیار برای دحاوی مهم می باشد.