همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1399/12/5 09:50:04 تعداد بازدید : 54

بررسی سه نماد برتر

نویسنده : مهندس ایمان علیمردانی

با بررسی های انجام شده در روز معاملاتی قبل سه نماد برتر از نظر ورود پول حقیقی و معاملات مشکوک و سرانه خرید و فروش حقیقی انتخاب شده است که این نمادها مادیرا، شگل و فاسمین می باشند. لازم به ذکر است که انتخاب این نمادها براساس خروجی فیلترهایی که صبح هر روز بر روی کانال تلگرامی گروه کاریزما قرار می گیرد, انتخاب می شوند.

مطلب پیشنهادی: بررسی سه نماد برتر روز دوشنبه

معاملات مشکوک مادیرا

نماد مادیرا در هفته های گذشته نتوانست حمایت کانال صعودی خود را که از ابتدای وارد شدن آن در بازار سرمایه شکل گرفته بود، حفظ کند و با شکست آن بر روی محدوده حمایتی مهم 878-944 تومان قرار گرفته است و در معاملات  روز گذشته خود احتمال کد به کد وجود دارد. مادیرا از جمله نمادهایی می باشد که باید در واچ لیست باشد و به شرط بهبودی اوضاع بازار سرمایه به آن ورود کرد.

شرایط مهیا برای رشد شگل

شگل در معاملات امروز خود توانست از مقاومت خط نزولی خود عبور کند و به شرط تثبیت بالای این محدوده می تواند باعث شروع حرکتی جدید در شگل شود. در RSI نماد نیز خط نزولی شکسته شده است و به شرط حفط حمایت 900 تومان، می تواند رشدی را تا محدوده های 1300 و 1500 تومان داشته باشد.

فاسمین در انتظار پایان اصلاح

کانال صعودی ترسیم شده وضعیت فاسمین را در 5 سال گذشته نشان می دهد و که رفتار نماد کاملا کانالیزه بوده است. در 6 ماه گذشته نیز نماد درون کانالی نزولی قرار گرفته است و در معاملات روز گذشته ورود پول حقیقی نسبتا خوبی به نماد انجام شده است. به شرط شکست خط نزولی در RSI و همچنین سقف کانال نزولی، می تواند رشدی را تا سقف های قبلی خود داشته باشد.