زمان مطالعه 1دقیقه

جزئیات تغییر ساعت معاملات در بورس کالا

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

در جدیدترین اطلاعیه مدیریت بازارهای مشتفه و صندوق‌های کالایی بورس کالای ایران ساعت شروع و پایان هر یک از بازارها اعم از قراردادهای آتی، قراردادهای اختیار معامله، سلف موازی استاندارد و صندوق‌های کالایی به تفکیک دارایی پایه اطلاع‌رسانی شده است. 

در این اطلاعیه آمده است که بازارهای آتی از جمله زعفران نگین، واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق طلای لوتوس و نقره ساعت شروع بازارها از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:00 است و از 10:00 الی 10:30 پیش‌گشایش است ساعت پایان بازار آتی از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 16:00 است و پنجشنبه‌ها ساعت پایان معاملات این بازار 15:00 تعیین شده است. 

بازار قراردادهای اختیار معامله سکه طلا و قرارداد آتی زعفران نگین از ساعت 10:00 شنبه تا پنجشنبه شروع و ساعت پایان این بازار نیز از شنبه تا چهارشنبه در ساعت 16:00 و پنجشنبه ساعت 15:00 خواهد بود. بازار سلف موازی استاندارد در کلیه دارایی‌ها به جز سکه مرکزی از شنبه تا چهارشنبه از 08:45 آغاز و در ساعت 16:00 روزهای شنبه تا چهارشنبه خاتمه می‌یابد در خصوص سکه مرکزی، ساعت شروع متفاوت است و شروع آن در ساعت 11:30 شنبه تا چهارشنبه و پایان آن نیز 16:00 روزهای شنبه تا چهارشنبه است.

بازار صندوق‌های کالایی زعفران از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:45 آغاز به کار می‌کند و در ساعت 16:00 به اتمام می‌رسد در خصوص صندوق پشتوانه طلا ساعات شروع و پایان معاملات به ترتیب به شنبه تا چهارشنبه 11:30 و 16:00 تغییر یافته است.

جزییات بیشتر در جدول زیر اعلام شده است:

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

انرژی قرارداد اختیار معامله قرارداد آتی کالا

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین