زمان مطالعه 1دقیقه

سود سهام عدالت فردا واریز می‌شود

نویسنده: گلشن بابادی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته
سرمایه گذاری سریع

فقط با 3 کلیک

سرمایه گذاری در کاریزما را تجربه کنید.

* حداقل مبلغ قابل پرداخت 1,100,000 ریال

اولین مرحله سود سهام عدالت سال ۱۴۰۱، فردا مورخ چهارشنبه 1401/09/30 واریز خواهد شد. 

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص میزان سود سهام عدالت که قرار است فردا به حساب سهامداران واریز شود توضیح داد:«برای دارندگان سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی، ۶۰۰ هزارتومان واریز خواهد شد و برای دارندگان سهام عدالت یک میلیونی، ۱،۱۲۸،۰۰۰ تومان واریز خواهد شد.برای سایر طبقات سهام عدالت هم به تناسب واریز خواهد شد. 

مجید عشقی ادامه داد:« باید در نظر داشت که سود سهام عدالتی که امسال در دو مرحله واریز می‌شود، در حقیقت مربوط به عملکرد مالی سال ۱۴۰۰ شرکت‌های سهام عدالت است در ضمن دومین مرحله سود سهام عدالت نیز به همین مقدار تا پایان سال به حساب مردم واریز خواهد شد.»

لازم به ذکر است که شرط واریز سود سهام عدالت، تکمیل مراحل احراز هویت در سامانه سجام است. سهامداران عدالت برای دریافت سود سهام عدالت حتما باید اطلاعات خود را در سامانه سجام به نشانی sejam.ir تکمیل کرده باشند  تاکنون حدود ۱٫۵ میلیون نفر از سهامداران عدالت اطلاعات خود را تکمیل نکرده‌اند که در واقع امکان واریز سود برای این افراد وجود ندارد.  اگرچه بسیاری از شرکت‌ها در پرداخت سود همکاری کرده‌اند، اما برخی شرکتها در واریز سود سهام عدالت همکاری لازم را نداشته‌اند و علیرغم اعلام برنامه زمانبندی پرداخت سود و مکاتبات مکرر، سود سهام عدالت را واریز نکرده‌اند که برخورد انضباطی لازم با آنها صورت خواهد گرفت.

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

سرمایه گذاری عمومی سایر سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟