زمان مطالعه 4دقیقه

آبان ماه طلایی فولاژ

نویسنده: سیده مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

معرفی فولاژ

شرکت فولاد آلیاژی ایران با سرمایه 1200 میلیارد تومان در زمینه تولید فولادهای آلیاژی و خاص ساختمانی و صنعتی فعالیت دارد. شركت فولاد آلياژي ايران شامل 4 كارخانه اصلي فولادسازي، نورد سنگين، نورد سبك، و واحد عمليات حرارتي و تكميل كاري مي باشد كه محصولات خود را با ظرفيت 550 هزار تن در واحد هاي فولادسازي، نورد سنگين با ظرفيت  200 هزار تن و نورد سبك با ظرفيت 260 هزار تن توليد مي كند.

فروش ماهانه فولاژ

محصول اصلی شرکت فولاد آلیاژي می باشد. در واقع فولاد می ‌تواند خواص برخی از عناصر را جذب و ویژگی ‌های چشمگیری پیدا کند که به این نوع فولاد، فولاد آلیاژی گفته می ‌شود. فولاد آلیاژی در صنایعی همچون نفت، پتروشیمی، هواپیما سازی، خودروسازی، کشتی‌ سازی، ساخت قطعات مختلف و غیره کاربرد دارد.

تولید و فروش فولاژ

فولاژ در تابستان به دلیل قطعی برق با کاهش تولید و فروش مواجه بود. کمترین مقدار تولید مربوط به مرداد ماه امسال بود که شرکت تنها 15 هزار و 240 تن از محصولات آلیاژی و مهندسی خود را تولید کرد. اکنون مقدار تولید شرکت به روال سابق برگشته و در مهرماه 41.5 هزار تن و در آبان ماه 42 هزار تن تولید کرد. مجموع تولیدات شرکت تا آخر آبان امسال حدود 278 هزار تن بود که کاهش 13 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشت.

مقدار فروش شرکت در مهرماه 30 هزار تن و در آبان ماه 42 هزار تن گزارش شد که 38 درصد بیشتر از ماه قبل و 14 درصد نیز بیشتر از آبان ماه سال گذشته میباشد. فروش 8 ماهه شرکت در سال جاری 267 هزار تن گزارش شد در حالیکه این مقدار در سال گذشته 317 هزار تن بود.

فروش ماهانه فولاژ

فروش ریالی شرکت به طور کلی در مقایسه با سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است که دلیل عمده آن افزایش مداوم نرخ محصولات شرکت از سال گذشته است. شرکت در آبان ماه فروش خوب 920 میلیارد تومانی داشت که 27 درصد نسبت به ماه قبل و 53 درصد نسبت به آبان سال قبل افزایش داشت. کل فروش شرکت در سال جاری بالغ بر 5830 میلیارد تومان بود که در مقایسه با فروش 3600 میلیارد تومانی مدت مشابه سال قبل 62 درصد رشد داشت.

نرخ محصولات آلیاژی شرکت در آبان ماه 24 میلیون تومان گزارش شد که 10 درصد نسبت به ماه قبل کاهش داشت.

  فروش ماهانه فولاژ

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین