بازگشایی سررسید اسفندماه قراردادهای اختیار معامله صندوق اهرم با اندازه هر قرارداد 1000 واحد

نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می‌رساند، دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش بر روی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری سهامی کاریزما – اهرمی (اهرم) در سررسید اسفندماه 1401، از روز شنبه مورخ  29/05/1401 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می‌شود.   

نکته مهم این سررسید اختیار معامله این است که، اندازه قراردادهای اختیار معامله صندوق سرمایه‌گذاری سهامی کاریزما - اهرمی (اهرم) برای سررسید اسفندماه از 10 واحد به 1000 واحد صندوق افزایش یافته است. این در حالی است که اندازه قراردادهای مربوط به سررسید شهریورماه همچنان 10 واحد می‌باشد. لذا از فعالان محترم بازار مشتقه تقاضا می‌گردد، تغییرات صورت گرفته در اندازه قراردادها را در معاملات خود لحاظ نمایند.


معاملات مربوط به این قراردادها تنها به صورت برخط بوده و صرفا از طریق کارگزارانی که مجوز معاملات برخط در این بازار را دارا باشند، قابل انجام است. 
همچنین با توجه به راه اندازی سامانه مدیریت ریسک و امکان محاسبات وجوه تضمین براساس «ضوابط وجه تضمین قرارداد اختیار معامله در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران»، اتخاذ موقعیت باز فروش در قراردادهای اختیار معامله، به شرط کفایت وجوه تضمین، برای تمامی فعالان بازار سرمایه امکان‌پذیر می‌باشد.  

برای اطلاع از جزئیات سررسید اسفندماه اختیار معامله خرید و فروش صندوق اهرمی کاریزما "اهرم" بر روی لینک پایین صفحه کلیک کنید.

مقاله پیشنهادی: صفر تا صد صندوق‌های اهرمی

برای دریافت فایل pdf اطلاعیه اینجا کلیک کنید. 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

سرمایه گذاری قرارداد اختیار معامله کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین