برگزاری مجمع موسسین شرکت بیمه زندگی کاریزما

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

به گزارش روابط عمومی گروه مالی کاریزما، مجمع موسسین شرکت بیمه زندگی کاریزما (سهامی عام – درشرف تاسیس) در روز سه شنبه 28 تیرماه 1401 راس ساعت 10 در محل دانشگاه الزهرا با حضور اکثریت بیش از 72 درصد سهامداران، نماینده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران  و نماینده  سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد .

گزارش هیات موسس توسط عباس اسلامی نماینده هیات موسس قرائت و پس از تبادل نظر و رای گیری با احراز پذیره‌نویسی و انجام هزینه‌های تاسیس و اساسنامه پیشنهادی مورد تصویب قرار گرفت. با عنایت به ماده 29 اساسنامه نسبت به انتخاب اعضای هیات مدیره رای گیری به عمل آمد و اشخاص حقیقی ذیل برای مدت دو سال به سمت هیات مدیره این شرکت انتخاب شدند.

 اعضای اصلی: علی تیموری شندی، سعید نصیری، امین شیرکانی، محسن رحمتی، عباس اسلامی

  اعضای علی‌البدل: مجتبی کباری، عبدالامین خدائی نساج

با رعایت ماده 47 قانون تجارت "موسسه حسابرسی و خدمات مالی ایران مشهود" به عنوان حسابرس و بازرس اصلی  و  "موسسه حسابرسی دش" و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس علی‌البدل شرکت بیمه زندگی کاریزما انتخاب شدند. همچنین در این جلسه مقرر شد انتخاب محاسب فنی (اکچوئر)  رسمی اصلی و علی‌البدل شرکت و تعیین حق‌الزحمه به هیات مدیره تفویض شد، روزنامه اطلاعات و دنیای اقتصاد به عنوان دو روزنامه کثیر الانتشار برای درج آگهی‌های شرکت انتخاب شدند.‌

شرکت "بیمه زندگی کاریزما"  در تاریخ 21/09/1400 سهام  خود را از طریق شبکه کارگزاران عضو فرابورس ایران در روش قیمت ثابت پذیره‌نویسی عمومی کرد. در زمان پذیره‌نویسی این شرکت، "کاریز" نماد بیمه زندگی کاریزما با هر سهام به ارزش اسمی هزار ریال و سرمایه اولیه شرکت به میزان ۲۴۰۰ میلیارد ریال ‏که معادل ۲۴۰۰ میلیون سهم عادی یک هزار ریالی بود، پذیره‌نویسی شد.در حال حاضر فرایند تاسیس و اخذ مجوزهای لازم برای این شرکت انجام شده و با برگزاری مجمع موسسین، به زودی این شرکت کار خود را آغاز و در آینده نزدیک نماد "کاریز" بازگشایی خواهد شد. 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین