زمان مطالعه 5دقیقه

طرح ویژه هدیه همراهی کاریزما

نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

گروه مالی کاریزما با مدیریت 17 صندوق سرمایه‌گذاری در انواع دسته بندی‌ها نظیر سهامی، با درآمد ثابت، کالایی، مختلط و صندوق در صندوق و مدیریت بیش از 55 هزار میلیارد تومان دارایی، در سال‌های اخیر با کسب بازدهی مطلوب توانسته است نظر سرمایه‌گذاران را به ابزارهای سرمایه‌گذاری خود جلب کند. از صندوق‌های با درآمد ثابت کارا و کمند تا صندوق های اهرمی و سکه طلای کهربا، صندوق‌هایی هستند که این روز ها در سبد دارایی بسیاری از سرمایه‌گذاران یافت می‌شوند. 

به مناسبت سالروز تاسیس شرکت گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما، در طرحی ویژه کلیه دارندگان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت گروه مالی کاریزما از پوشش بیمه‌ای رایگان به مدت یک سال بهره‌مند خواهند شد. اما سوال اصلی این است که این طرح چگونه اجرایی میشود؟

طرح ویژه هدیه همراهی کاریزما

کلیه افراد حقیقی که در تاریخ 24 مرداد ماه (سالروز تاسیس گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما) در حداقل یکی از صندوق‌های کاریزما واحد سرمایه‌گذاری داشته باشند، متناسب با میزان داراییشان پوشش بیمه‌ای به صورت رایگان به مدت یک سال دریافت می‌نمایند.

در این طرح افرادی که در تاریخ 24 مرداد مشمول طرح شوند (حداقل یک واحد سرمایه گذاری داشته باشند) به میزان میانگین داراییشان در 90 روز گذشته در کلیه صندوق‌های تحت مدیریت شرکت سبدگردان کاریزما و گروه مالی کاریزما پوشش بیمه فوت در اثر حادثه و از کار افتادگی در اثر حادثه به مدت یک سال دریافت می‌کنند. بدین منظور افراد از 20 مرداد تا تاریخ 30 مرداد فرصت دارند تا در این طرح ثبت‌نام کرده و بیمه‌نامه‌ای معادل میانگین سرمایه‌گذاریشان در تمام صندوق‌های کاریزما در 90 روز گذشته هدیه بگیرند. برای دریافت پوشش بیمه‌ای اینجا کلیک کنید.

صندوق های تحت مدیریت کاریزما

صندوق‌های تحت مدیریت کاریزما که سرمایه‌گذاران با داشتن واحد سرمایه‌گذاری در حداقل یکی از آنها مشمول طرح همراهی کاریزما می‌شوند عبارتند از:

صندوق های قابل معامله (ETF): این صندوق‌ها نوعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری هستند که خرید و فروش واحدهای عادی آن از طریق پنل کارگزاری‌ها امکان‌پذیر بوده و همانند سهام عادی می‌توان با جستجوی نماد صندوق مورد نظر، اقدام به خرید و فروش آن نمود. در ادامه صندوق‌های ETF کاریزما شامل این طرح هستند را مشاهده می‌نمایید.

• صندوق کمند
• صندوق کارا
• صندوق اهرم
• صندوق کاریس
• صندوق کهربا
• صندوق صنم
• صندوق کمان
• صندوق تضمین اصل سرمایه (با نماد ضمان)

صندوق های صدور و ابطالی: صندوق‌های صدور و ابطالی صندوق‌هایی هستند که سرمایه‌گذاری در آنها از طریق صدور و ابطال واحد در پلتفرم کاریزما صورت می‌گیرد. در این صندوق‌ها خرید و فروش واحدها به قیمت خالص ارزش دارایی هر واحد یا NAV صورت می‌گیرد. صندوق‌های صدور و ابطالی کاریزما که شامل طرح بیمه مذکور می‌شوند شامل موارد زیر می‌شوند.

• صندوق با درآمد ثابت کاریزما
• صندوق مختلط کاریزما
• صندوق مشترک کاریزما
• صندوق تضمین اصل سرمایه کاریزما

طرح پوشش بیمه ای رایگان کاریزما

هدیه همراهی کاریزما، پوشش بیمه‌ای به مدت یک سال به نام شخص سرمایه‌گذار در صندوق‌های کاریزما  اعطا می‌کند.

پوشش‌های این بیمه نامه عبارتند از:

• پوشش فوت در اثر حادثه
• پوشش از کار افتادگی به علت حادثه

در صورتی که در طول دوره بیمه‌نامه یکی از موارد فوق برای شخص سرمایه‌گذار رخ دهد، بر اساس این بیمه‌نامه، مبلغی معادل میانگین مبلغ سرمایه‌گذاری فرد در کلیه صندوق‌های کاریزما در 90 روز گذشته که به عنوان سرمایه فوت برای وی در نظر گرفته شده است، به وی یا ذینفعان ایشان تعلق خواهد گرفت.

لازم به ذکر است حداقل تعهد سرمایه برای فوت معادل 10 میلیون تومان و حداکثر سرمایه فوت معادل 1 میلیارد تومان خواهد بود. برای افرادی که میانگین داراییشان کمتر از 10 میلیون تومان باشد، سرمایه فوت 10 میلیون تومانی لحاظ خواهد شد و برای افرادی که میانگین سرمایه آنها بیشتر از 1 میلیارد تومان باشد نیز سقف سرمایه 1 میلیارد تومانی درنظر گرفته خواهد شد.

دریافت هدیه پوشش بیمه ای کاریزما

برای دریافت پوشش بیمه‌ای رایگان کاریزما کافیست در طرح هدیه همراهی کاریزما ثبت نام کنید. لازم به یادآوریست شرط دریافت هدیه داشتن حداقل یک واحد سرمایه‌گذاری در حداقل یکی از صندوق‌های تحت مدیریت کاریزما در تاریخ 24 مرداد است.

سوالات متداول:

طرح هدیه همراهی کاریزما چیست؟

به مناسبت سالروز تاسیس شرکت گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما، در طرح هدیه همراهی، کلیه دارندگان واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت گروه مالی کاریزما از پوشش بیمه‌ای رایگان به مدت یک سال بهره‌مند خواهند شد.

چه افرادی میتوانند از طرح همراهی کاریزما استفاده کنند؟

کلیه افراد حقیقی که در تاریخ 24 مرداد ماه (سالروز تاسیس گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما) در حداقل یکی از صندوق‌های کاریزما واحد سرمایه‌گذاری داشته باشند، متناسب با میزان داراییشان پوشش بیمه‌ای به صورت رایگان به مدت یک سال دریافت می‌نمایند.

نحوه ثبت نام طرح همراهی کاریزما چگونه است؟

افراد از 20 مرداد تا تاریخ 30 مرداد فرصت دارند تا در این طرح ثبت‌نام کرده و بیمه‌نامه‌ای معادل میانگین سرمایه‌گذاریشان در تمام صندوق‌های کاریزما در 90 روز گذشته، برای خودت یا ذینفعان هدیه بگیرند. برای دریافت پوشش بیمه‌ای اینجا کلیک کنید.

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

سرمایه گذاری

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
بازگشت به وبسایت