زمان مطالعه 2دقیقه

نحوه دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما

نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

به اطلاع سرمایه گذاران محترم می‌رساند، کارگزاری کاریزما جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان خود طرح اعتباری کاریزما را فعال کرده است. شرایط دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما به همراه نحوه دریافت آن را در این اطلاعیه به طور کامل شرح می‌دهیم.   

دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما

اعتبار کارگزاری چیست؟

اعتبار کارگزاری که به آن اعتبار معاملاتی نیز گفته می‌شود، مبلغی است که کارگزاری در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند با کمک آن اقدام به سرمایه گذاری در بورس نمایند. در واقع اعتبار کارگزاری مانند دریافت وام از بانک است با این تفاوت که مبلغ مورد نظر را نمی‌توان از پنل کارگزاری خارج نمود و با کمک آن می‌توان سهام و برخی از اوراق بهادار قابل معامله در بازار را خرید و فروش کرد.

لازم به ذکر است قوانین و مقررات مربوط به اعطای اعتبار معاملاتی کارگزاری‌ها توسط سازمان بورس و اوراق بهادار تدوین و ابلاغ شده است. علاوه بر آن هر کارگزاری شرایط مخصوص به خود را برای اعطای اعتبار تعیین کرده است. کارگزاری کاریزما نیز با در نظر گرفتن شرایط هر مشتری طرح اعتباری ویژه ای در نظر گرفته است که در ادامه شرح خواهیم داد.

شرایط اعطای اعتبار معاملاتی

طرح اعتباری کارگزاری کاریزما برای سه دسته از مشتریان در نظر گرفته شده است که شامل مشتریان فعلی کارگزاری، مشتریان تازه وارد که پیش از این هیچ گردش حسابی در کارگزاری دیگری نداشته اند و مشتریان جدید با گردش حساب در سایر کارگزاری‌ها است. کارگزاری کاریزما با شرایط زیر به مشتریان تا سقف 20% متوسط گردش حساب سه ماهه اعتبار می‌دهد. 

جدول اعتبار کارگزاری کاریزما

نحوه دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما

برای دریافت اعتبار کارگزاری کاریزما ابتدا وارد پنل شخص خود شوید. سپس از سمت راست در بخش کارگزاری بر روی گزینه اعتبارات کلیک کنید.

دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما

پنل کاربری کارگزاری کاریزما

در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود می‌توانید مقدار اعتبار به همراه دیگر مشخصات آن را مشاهده نمایید و درخواست اعتبار خود را ثبت نمایید. 

صفحه درخواست اعتبار کارگزاری کاریزما

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
بازگشت به وبسایت