چرا واحد های صندوق سرمایه گذاری مشترک تجزیه شد؟

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

به دلیل رشد بازار سرمایه در چند سال گذشته و مدیریت کارآمد صندوق سرمایه گذاری مشترک کاریزما، ارزش واحد های این صندوق رشد زیادی داشته و به حدود 70 میلیون ریال رسیده است. این اتفاق سبب شد تا در مجمع این صندوق امکان تجزیه واحدها و کاهش ارزش هر واحد جهت ورود سرمایه های خرد در دستور کار قرار گیرد.

بدین وسیله به استحضار می رسانیم که مجوز تجزیه هر واحد صندوق به 100 واحد از طرف سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شده است و به زودی اجرایی خواهد شد.

از این پس مبلغ هر واحد صندوق مشترک کاریزما از حدود 70 میلیون ریال به کمتر از 700 هزار ریال کاهش پیدا کرده و سرمایه گذاران جدید می توانند با مبالغ پایین سرمایه گذاری در بورس از طریق صندوق سرمایه گذاری مشترک کاریزما را آغاز کنند.

لازم به ذکر است که دارایی سرمایه گذاران فعلی صندوق مشترک کاریزما تغییر نخواهد کرد و همزمان با کاهش قیمت هر واحد صندوق، تعداد واحدهای آنان افزایش یافته و به ازای هر واحد صندوق100 واحد به آنان تعلق خواهد گرفت.
شما می توانید جهت استفاده از این فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری در سبدی متنوع از دارایی های بورسی در قالب واحدهای صندوق سرمایه گذاری مشترک با کمتر از 100 هزار تومان به این لینک مراجعه کنید. 

 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

سرمایه گذاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین