زمان مطالعه 6دقیقه

پذیره نویسی صندوق مختص اوراق دولتی کاریزما

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته
سرمایه گذاری سریع

فقط با 3 کلیک

سرمایه گذاری در کاریزما را تجربه کنید.

* حداقل مبلغ قابل پرداخت 1,100,000 ریال

پذیره نویسی صندوق دولتی کاریزما

گروه مالی کاریزما در راستا گسترش خدمات به تمام سرمایه گذاران محترم درصدد پذیره نویسی صندوقی جدید به نام صندوق مختص اوراق دولتی کاریزما  میباشد. پذیره نویسی این صندوق  از روز یک شنبه 8 خرداد ماه لغایت سه شنبه 10 خرداد ماه سال 1401 به مدت 3 روز کاری انجام خواهد گرفت. مبلغ قابل پرداخت به ازای هر سهم در این پذیره نویسی 10000 ریال و حداقل سرمایه گذاری در این پدیره نویسی یک واحد میباشد. 

نحوه شرکت در پذیره نویسی:

برای شرکت در این پذیره نویسی، باید اول در پرتال کاریزما ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام در پرتال کاریزما، وارد پنل کاربری خود شده و از منوی ثبت سفارش، وارد بخش صندوق مختص اوراق دولتی کاریزما شوید. در صورتی که مبلغ پذیره نویسی کمتر از 50 میلیون تومان باشد میتوانید از طریق درگاه اینترنتی بانک، مبلغ مورد نظر را واریز کنید و در صورتی که این مبلغ بالاتر از 50 میلیون تومان باشد، فیش واریزی خود را به شماره حساب 0205813373003 بانک دی شعبه حافظ ( شماره شبا: IR430660000000205813373003) در صفحه صندوق مختص دولتی کاریزما آپلود کنید. 

جزئیات پذیره نویسی:

  • تاریخ پذیره نویسی: یکشنبه 8 خرداد ماه لغایت سه شنبه 10 خرداد ماه 1401
  • میزان پذیره نویسی: حداقل 50 میلیون و حداکثر 500 میلیون برگه سهم 
  • قیمت هر واحد: 10،000 ریال
  • نوع واحد ها: صدور و ابطال
  • نوع صندوق: درآمد ثابت ( مختص اوراق دولتی)
  • زمان تسویه بعد از ابطال: T+1

صندوق مختص دولتی کاریزما چیست؟

صندوق مختص اوراق دولتی کاریزما یک صندوق از نوع با درآمد ثابت و بدون تقسیم سود است که به صورت روزشمار به سرمایه گذاران خود سود می‌دهد. ترکیب دارایی های این صندوق، اوراق با درآمد ثابت دولتی است میباشد و به همین دلیل ریسک سرمایه گذاری را بسیار کم میکند. این صندوق باید حداقل 95 درصد دارایی های خود را در اوراق درآمد ثابت، اسناد خزانه اسلامی و گواهی های سپرده بانکی سرمایه گذاری کند. نکته بسیار مهم این است که صندوق مختص دولتی کاریزما، به هیچ عنوان در سهام سرمایه گذاری نمی کند و همین موضوع میتواند برای افرادی که نمی خواهند به هیچ عنوان در سرمایه گذاری خود ریسک حداقلی را انجام دهند مناسب باشد. 

برای اطلاعات بیشتر از این صندوق میتوانید اساسنامه صندوق را دانلود کنید یا به صفحه اصلی صندوق مختص اوراق دولتی کاریزما مراجعه کنید. 

 

.
 

ترکیب دارایی های صندوق مختص اوراق دولتی کاریزما

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

سرمایه گذاری عمومی

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;