آشنایی با انواع صندوق سرمایه گذاری - دوشنبه ساعت 15 تاریخ 26-02-1401

نویسنده: سیده مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

وجود ابزار ها و نهادهای مالی متنوع و جدید باعث شده که سرمایه گذاری در بورس به روش های مختلفی صورت پذیرد و هر شخص متناسب با میزان آشنایی خود با بورس، سطح دانش مالی، میزان ریسک پذیری، مقدار زمانی که می تواند به بررسی و تحلیل اختصاص دهد و همچنین مهارت هایش در سرمایه گذاری و خرید و فروش سهام گزینه مناسب برای سرمایه گذاری را انتخاب کند. به طور کلی میتوان گفت دو نوع روش سرمایه گذاری مستقیم و غیرمستقیم در بازار سرمایه وجود دارد. از آنجاییکه روش مستقیم سرمایه گذاری مستلزم کسب مهارت و دانش مالی لازم است لذا به عموم سرمایه گذاران توصیه می شود که راه سرمایه گذاری به طور غیرمستقیم را انتخاب کنند تا از زیان های غیرمترقبه مصون باشند. صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از بهترین ابزارهای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم هستند که از تنوع کافی برخوردارند و با هر میزان سرمایه میتوان در آنها سرمایه گذاری کرد. دارایی های این صندوق ها توسط تیم حرفه ای و متخصص بازار سرمایه مدیریت می‌شوند، بنابراین ریسک کاهش غیرقابل جبران ارزش سرمایه در آنها اندک است. لازمه سرمایه گذاری در این صندوق ها شناخت کافی از آنها و دانستن معایب و مزایای هر کدام از آنهاست که در این وبینار به آن می‌پردازیم.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم. در این وبینار قصد داریم در مورد انواع صندوق های سرمایه گذاری و مزایا و معایب هر کدام صحبت کنیم و در ادامه سایت های مرتبط با این صندوق ها که در تحلیل و انتخاب صندوق ها به کمک ما می آیند را معرفی خواهیم کرد و در انتها زمان‌های مناسب خرید و فروش این صندوق ها را تشریح خواهیم کرد. 

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار   :

مدرس این هفته وبینار کاریزما، سیده مریم حسینی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

 آشنایی با انواع صندوق سرمایه گذاری

 

 

 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

اوراق بدهی سرمایه گذاری کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین