زمان مطالعه 1دقیقه

آشنایی با بورس کالا برای عموم

دو شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰ نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

بورس کالا، بازاری است که تعداد زیادی از عرضه‌کنندگان، کالای خود را عرضه کرده و متقاضیان کالاهای عرضه شده را خریداری می کنند.  شرکت بورس کالا یکی از 4 شرکت بورسی ایران است که تحت نظارت سازمان بورس فعالیت می‌کند و شامل بازار‌ها و ابزارهای مختلفی است. هر کدام از این بازارها و ابزارها به منظور پیشبرد هدفی راه‌اندازی شده است و مزایای زیادی برای فروشندگان و متقاضیان کالاها دارد. از جمله مهم ترین مزایای این بورس تامین مالی برای تولیدکنندگان و مدیریت ریسک برای سرمایه گذاران است. این ویژگی ها و سایر جذابیت های بورس کالا باعث شده تا این بورس به عنوان یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد که تبدیل شود به‌گونه ای که ارزش معاملات این بورس در برخی کشورها از ارزش سهام نیز بیشتر باشد. 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم. در این وبینار قصد داریم در خصوص بورس کالا مطالبی را ارائه کنیم و در آن به ساختار بورس کالا، جایگاه آن در بازار سرمایه، ابزارها و بازارهای فعال در آن و نحوه اخذ کد معاملاتی صحبت کنیم و در آخر توضیح دهیم که چگونه می‌توان از بورس کالا خودرو خریداری نماییم.

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار   :

مدرس این هفته وبینار کاریزما، سیده مریم حسینی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما است. 

وبینار آشنایی با بورس کالا

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

سرمایه گذاری قرارداد اختیار معامله قرارداد آتی کارگزاری کالا

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین