آشنایی با فیلترنویسی کاربردی - دوشنبه ساعت 15 تاریخ 02-03-1401

نویسنده: حمید گروسی ها
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

یکی از مهم ترین دغدغه های سرمایه‌گذاران این است که  سهم مورد نظر خود را چگونه پیدا کنند. بررسی  تمام سهم‌های موجود در بازار بورس، امری غیرممکن و طولانی است.درصورت امکان نیز با بررسی تک تک سهم ها ممکن است به نتیجه دلخواه نرسیم. برای رفع این مشکل می‌توانیم از فیلترنویسی استفاده کنیم.فیلتر نویسی در واقع پیداکردن سهم هایی است که شرایط خواسته شده مارا داشته باشند.به عنوان مثال ما دنبال پیداکردن سهم هایی هستیم که امروز حجم مشکوک داشته اند، با فیلترنویسی در بورس به راحتی می توان به هدف خواسته شده رسید.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم. در این وبینار قصد داریم در مورد فیلترنویسی و آموزش گام به گام و اهداف استفاده از آن صحبت کنیم.در ادامه 6 فیلتر کاربردی در پیداکردن سهام مستعد رشد نیز معرفی و آموزش داده خواهند شد.

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار   :

مدرس این هفته وبینار کاریزما، حمیدرضاگروسی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

وبینار فیلترنویسی

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین