آیا بازار سرمایه به روند صعودی باز میگردد؟-ساعت 15 تاریخ: 17-08-1400

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

بازار سرمایه بعد از افت اخیر بالاخره چند روزی است با رشد همراه شده است و کمی امید را در دل سهامداران زنده کرده است. از طرفی در بازار دلار هم  فعلا به محدوده های 28 هزار تومان نزدیک شده و بعضی از افراد صحبت از تورم بالا در جامعه میکنند. بازار سرمایه بعد از تغییر در راس سازمان بورس فضای بهتری را به خود دیده و شاهد حجم معاملات بالاتری نسبت به روزهای اخیر هستیم. بسیاری از تحلیلگران بنیادی بیان میکنند که فعلا تنها بازاری که زیر ارزش ذاتی خود در حال معامله است همین بازار سرمایه میباشد. اما تحلیلگران تکنیکال هم نسیت از کف های حمایتی بسیار مهم صحبت میکنند. بنابراین تصمیم گرفتیم که وبیناری در مورد وضعیت بازار سرمایه و صنایع مهم آن از نظر تکنیکالی صحبت کنیم و ببینیم که آیا بازار وارد یک روند صعودی شده است و اگر اینطور میباشد این رشد تا کجا ادامه دارد.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد وضعیت بازار سرمایه و بازارهای موازی از لحاظ تکنیکالی صحبت کنیم. صنایع مهم و سهم های مهم این

روزهای بازار را مورد بررسی قرار میدهیم و بازارهای موازی دلار و سکه را هم بررسی میکنیم. در آخر به یک استراتژی مهم برای این روزهای بازار سرمایه میرسیم. 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، میثم رحمتی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین