بازار سرمایه به رشد خود ادامه می دهد؟- دوشنبه ساعت 15 تاریخ 05-02-1401

نویسنده: سیده مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

 

بازار سرمایه از اسفند ماه روند صعودی تازه ای در پیش گرفت و با حجم های خوبی از محدوده 1 میلیون و 280 هزار تا مقاومت مهم 1 میلیون و 500 هزار واحد رشد کرده است. در حال حاضر به نظر میرسد با رسیدن به این مقاومت متوقف شده است که ذهن بسیاری را در رابطه با ادامه رشد یا توقف و حتی کاهش شاخص به خود مشغول کرده است. هرچند نرخ تورم نقطه به نقطه سالانه نسبت به قبل کاهش پیدا کرده اما همچنان بالا است و از طرف دیگر در سرنوشت توافق هسته ای نیز تغییر مهم و چندانی مشاهده نمیشود و نرخ دلار در انتظار رسیدن اخبار مهم در محدوده 27800 تومان در نوسان است. در بازارهای جهانی هم نرخ های کامودیتی ها در اوج خود هستند و با توجه به شرایط حاکم بر اروپا و بحران جنگ روسیه و اوکراین به نظر نمی رسد که شرایط جهانی در جهت کاهش مجدد قیمت ها پیش برود که این خود شرایط مطلوبی است برای شرکتهای صادرات محور داخلی. حال سوال اصلی اینجاست که با توجه به شرایط موجود بازار سرمایه به کدام سو پیش میرود و آیا احتمال اصلاح شاخص کل وجود دارد؟ این اصلاح تا کجا خواهد بود؟ کدام صنایع میتوانند بازدهی خوبی را برای سرمایه گذار داشته باشند؟ و همینطور شرایط بازارهای موازی و دلار و سکه و سناریو های پیش روی آنها چه خواهند بود؟

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم. در این وبینار قصد داریم در مورد وضعیت بازار سرمایه و بازارهای موازی از لحاظ تکنیکالی صحبت کنیم. صنایع مهم و سهم های مهم این روزهای بازار را مورد بررسی قرار میدهیم و بازارهای موازی دلار و سکه را هم بررسی میکنیم. در آخر به یک استراتژی مهم برای این روزهای بازار سرمایه میرسیم. 

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار   :

مدرس این هفته وبینار کاریزما، میثم رحمتی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

 

 

 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین