بررسی بنیادی صفر تا صد نماد کنور در بازار سرمایه- ساعت 15 تاریخ: 10-08-1400

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

سنگ آهن نوعی سنگ معدنی است که ۵% از پوسته کره زمین را تشکیل می‌دهد. ترکیبات سنگ‌آهن شامل انواع مختلفی از اکسید آهن (آهن زنگ‌زده) و مقادیر مختلفی ناخالصی است. مَگنِتیت و هِماتیت دو نوع اکسید آهن هستند که به وفور در سنگ‌های معدنی آهن یافت می‌شوند. لذا خوب است که در صورت شنیدن نام این دو ترکیب شیمیایی (یعنی مگنتیت و هماتیت) بدانید که هر یک از آن‌ها نوعی ترکیب شیمیایی حاضر در سنگ‌آهن هستند. از بین ۴ شرکت بورسی فعال در صنعت سنگ‌آهن، معاملات ۳ نماد کگل، کچاد و کنور در بورس، و معاملات نماد کگهر در فرابورس انجام می‌شود. با توجه به همین موضوع می‌توان متوجه شد که شرکت‌های فعال در این گروه، جزو شرکت‌های معتبر بازار سرمایه بوده و احتمالا به لحاظ سودآوری و شفافیت اطلاعات وضعیت مناسبی دارند. 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کند. در این وبینار قصد داریم در مورد یکی از شرکت های مهم در بازار سرمایه یعنی شرکت توسعه صنعتی و معدنی صبا نور با نماد کنور صحبت کنیم. در این وبینار به سراغ تحلیل و بررسی صنعت سنگ آهن در ایران و جهان میپردازیم و سپس فرایند تولید و فروش شرکت را بررسی میکنیم. در به ارزشگذاری شرکت کنور میپردازیم. 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، پگاه کمانی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

وبینار کاریزما

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین