بررسی صفر تا صد پتروشیمی قائد بصیر (شبصیر)- ساعت 15 تاریخ:01-09-1400

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

شرکت پتروشیمی قائد بصیر واقع در گلپایگان یکی از تولیدکنندگان ABS در ایران است. ABS یا اکرونیتریل بوتادین استایرن در تولید لوازم خانگی به دلیل خواص منحصر به فرد و قیمت ارزان تر نسبت به مواد با قابلیت مشابه مورد استفاده قرار میگیرد. حدود 70 درصد از بازار ABS ایران توسط این شرکت تامین میشود. از رقبای آن میتوان به پتروشیمی تبریز و خط تولید هنوز افتتاح نشده پتروشیمی جم اشاره کرد. ABS مهم ترین و پرکاربردترین ترپلیمرهایی است که به صورت تجاری تولید میشود. ABS یک پلاستیک ارزان قیمت مهندسی است که کاربرد گسترده آن حاصل از خواص متعادل مکانیکی، حرارتی و شیمیایی آن است. 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کند. در این وبینار قصد داریم در مورد یکی از شرکت های مهم در صنعت پتروشیمی یعنی شرکت پتروشیمی ثائد بصیر با نماد شبصیر صحبت کنیم. در وبینار روز دوشنبه اول به سراغ صنعت ABS خواهیم رفت و اطلاعات مفیدی را در این صنعت مرور میکنیم و سپس نحوه تولید و فروش در این صنعت را بررسی میکنیم. در آخر هم به سراغ شرکت پتروشیمی شبصیر خواهیم رفت و به صورت بنیادی صفر تا صد شرکت را بررسی میکنیم. 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، حسین صابر کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

وبینار کاریزما

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین