بررسی صنعتی جذاب در بازار سرمایه - دوشنبه ساعت 15 تاریخ 03-05-1401

دو شنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰ نویسنده: سیده مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته
سرمایه گذاری سریع

فقط با 3 کلیک

سرمایه گذاری در کاریزما را تجربه کنید.

* حداقل مبلغ قابل پرداخت 1,100,000 ریال

دوده یکی از قدیمی‌ترین محصولات تولید شده توسط بشر است که در آغاز به عنوان رنگدانه در جوهر استفاده می‌شد. دوده صنعتی یا همان کربن بلک با دوده معمولی متفاوت است و در صنایع تایرسازی، پلاستیک، جوهر و رنگ سازی، پیگمنت ها و مستریپ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوده صنعتی تحت شرایط کنترل شده و برای مصارف خاصی تولید می‌شود و بیش از ۹۷ درصد از ترکیب آن، عنصر کربن است، در حالی که دوده معمولی یک فرآورده جانبی ناخواسته است. 

همانطور که گفته شد دوده مصارف مختلفی دارد که بیشترین استفاده از آن در صنعت لاستیک سازی است چرا که حدوداً 30-25 درصد وزن لاستيك را كربن تشكيل مي‌دهد، نه تنها اين ماده بعنوان پركننده در اين صنعت استفاده مي‌شود بلكه با توجه به خصوصيات مختلفي كه دارا مي‌باشد به آن استحكام قابل توجهي مي‌بخشد. پس از آن، دوده در جوهر سازی و صنعت چاپ، رنگ و پلاستیک بیشترین کاربرد را دارد. بنابراین شناخت این ماده اولیه در درک و تحلیل صنایع پایین دستی آن نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد وضعیت بازار صنعت دوده در ایران و جهان صحبت و فرایند تولید این ماده شیمیایی را بررسی کنیم. در ادامه سودآوری شرکت صنعتی دوده فام (شصدف) را بررسی خواهیم کرد. 

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار آشنایی با صندوق های اهرمی در بازار سرمایه:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، فرزین مرادقلی کارشناس بازار سرمایه و شرکت سرمایه گذاری کاریزما است.

 

تحلیل بنیادی شصدف 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;