بررسی صنعت سرامیک های صنعتی و نماد کسرا - سه شنبه ساعت 15 تاریخ:28-10-1400

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

سرامیک از اصلی‌ترین و قدیمی‌ترین مصنوعات ساخت بشر است که همواره، نقشی تعیین‌کننده در رشد فرهنگ و زندگی آدمی ایفا کرده است. اهمیت این دستاورد به اندازه‌ای است که امروزه حضور سرامیک‌های پیشرفته در عرصههای مختلف صنعت و تکنولوژی، همچنان در صدر علوم مهندسی مواد قرار گرفته است. نگاهی به صنعت کاشی و سرامیک به ویژه کاشی‌های سرامیکی به صورت صنعتی در ایران، نشان می‌دهد که فعالیت این صنعت از سال 1339 آغاز شده و طی 50 سال گذشته هم‌چنان با رشدی چشمگیر رو به رو بوده است. صنعت کاشی وسرامیک جز صنایعی است که به علت ممنوعیت واردات، کاملا بر تولید داخل استوار است و البته که این صنعت در مقیاس جهانی نیز حرفی برای گفتن دارد. از سمت دیگر، تقاضا در این بخش به بازار مسکن مربوط است و رکود و رونق در این بازار تاثیر بسزایی بر این صنعت می گذارد.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

وبینار این هفته گروه مالی کاریزما استثنا روز سه شنبه هفته برگزار میشود.  در این وبینار قصد داریم در مورد صنعت سرامیک صنعتی صحبت کنیم. در این وبینار اول در مورد صنعت سرامیک های صنعتی در ایران صحبت میکنیم و سپس نحوه تولید و فروش در این صنعت را بررسی میکنیم. در ادامه به بررسی شرکت سرامیک صنعتی اردکان با نماد کسرا میپردازیم. برای تحلیل این شرکت نیاز است دو شرکت آلومینیوم پارس اکسید کسرا و  زرین پودر نوین کسرا را هم بررسی کنیم. در نتیجه به طور کامل نماد کسرا را از نظر بنیادی بررسی می کنیم. 

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار بررسی صنعت سرامیک های صنعتی و نماد کسرا:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، امیر کیان گرانمایه کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین