زمان مطالعه 1دقیقه

بررسی صنعت فروآلیاژ در ایران و جهان

دو شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰ نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته
سرمایه گذاری سریع

فقط با 3 کلیک

سرمایه گذاری در کاریزما را تجربه کنید.

* حداقل مبلغ قابل پرداخت 1,100,000 ریال

در صنایع فلزی و همچنین در ریخته‌گری، برای تولید فلزاتی با خواص و ویژگی های متفاوت، از برخی عناصر مانند آلومینیوم، کروم، منگنز، سیلیس و غیره به عنوان آلیاژ استفاده می‌شود. این عناصر که به آنها فروآلیاژ گفته می‌شود را به فولاد و چدن اضافه میکنند تا استحگام، چکش خواری و خواص دیگر متفاوتی داشته باشند. بنابراین به بیانی ساده، فروآلیاژها به آلیاژی از آهن به همراه این عناصر گفته می‌شود.
فروآلیاژها انواع مختلفی دارند که در نقاط مختلف جهان با توجه به نیاز بازار مصرف، تولید شده و در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. از انواع فروآلیاژها می‌توان به فروسیلیکومنگنز، فروکروم، فروسیلیس و فروکروم اشاره کرد. باتوجه به وجود صنایع فولادی در کشورمان نیز، تعداد زیادی از این فروآلیاژها تولید شده و برای رفع نیاز در صنایع مختلف و مشتریان ارائه می‌شود. بنابراین شناخت این صنعت به همراه بازار داخلی و جهانی آن یکی از لازمه های درک بهتر صنعت فولاد و فلزات اساسی است.  

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم. در این وبینار قصد داریم صنعت فروآلیاژ را در ایران و جهان بررسی کنیم و فرآیند تولید را شرح دهیم. در ادامه شرکت معادن منگنز ایران با نماد کنمگنز را معرفی کرده و سودآوری شرکت را تحلیل می‌کنیم. 

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟ 

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار   :

مدرس این هفته وبینار کاریزما، نفیسه بهاروند کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما است.

بررسی صنعت فروآلیاژ در ایران و جهان

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری جهانی سهام کالا

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟