بررسی نمادی مهم در صنعت لاستیک سازی - دوشنبه ساعت 15 تاریخ 23-03-1401

دو شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰ نویسنده: سیده مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

صنعـت لاسـتیک بـا توجه به تولیـد انبوه تایـــر در سـطح جهـان و نقـش مهمـی كـه در زندگی روزمـره مردم ایفـا می كند، جایگاه مهمی در اقتصاد جهانی پیـدا كرده اسـت. ایـن صنعت از جمله صنایع مهم در زنجیره ارزش صنعت خودرو و صنعت حمل و نقل است. در شرکت های فعال این گروه که مرتبط با صنایع زیربنایی خودروسازی است، محصولاتی نظیر انواع تایر و تیوب تولید می‌شود. با توجه به اینکه محصولات این صنعت از فرآورده های نفتی مشتق می شود، قیمت نفت در میزان سودآوری این شرکت تاثیر گذار است. شناخت کامل فرآیند تولید و میزان تقاضای بازار این محصولات و نرخ آن ها نقش بسزایی در تحلیل این شرکت ها دارد. 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم. در این وبینار قصد داریم در مورد وضعیت صنعت لاستیک سازی در ایران صحبت کنیم و محصولات و مواد اولیه صنعت را به همراه فرآیند تولید آن را معرفی کنیم و در نهایت شرکت صنایع لاستیکی سهند (پسهند) را تجزیه و تحلیل کنیم و میزان سودآوری آن را بررسی کنیم.  

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار   :

مدرس این هفته وبینار کاریزما، زهرا عربی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما است.

تحلیل بنیادی صنعت لاستیک 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین