تحلیل بنیادی نمادی مهم در صنعت دارو - دوشنبه ساعت 15 تاریخ09 -12-1400

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

صنعت داروسازی به عنوان یک صنعت استراتژیک در دنیا، توانسته سهم قابل توجهی در کسب درآمد و رشد اقتصادی برخی کشور‌ها داشته باشد. اهمیت این موضوع وقتی نمایان می‌شود که بدانیم بعد از تجارت اسلحه، فروش دارو توانسته از جایگاه ویژه‌ای در مبادلات تجاری برخوردار باشد. رشد سالانه این صنعت ۳ تا ۶ درصدی است، بطوریکه درآمد صنایع داروسازی دنیا از ۸۰۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۹ به ۱۲۵۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته است و حتی پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۳ به ۱۵۰۰ میلیارد دلار برسد. ۱۵ درصد درآمد فروش این صنعت نیز مجددا در تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری می‌شود. نوآوری و بازاریابی دو چالش اصلی صنعت داروسازی است و شرکت‌هایی که در این دو حوزه توانمند باشند، موفق‌تر خواهند بود.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد صنعت داروسازی و زنجیره ارزش دراین صنعت صحبت کنیم. یکی از دغدغه های تحلیل گران در این صنعت چشم انداز این صنعت بعد از کرونا میباشد که به این موضوع هم میپردازیم و سپس یکی از نمادهای مهم صنعت یعنی شرکت پخش هجرت ( هجرت) را از نظر بنیادی تحلیل می کنیم. 

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار تحلیل بنیادی نمادی مهم در صنعت دارو  :

مدرس این هفته وبینار کاریزما، یگانه پوزش کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین