تحلیل بنیادی نمادی مهم در گروه زراعت - دوشنبه ساعت 15 تاریخ 10-05-1401

دو شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰ نویسنده: سید مریم حسینی
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته
سرمایه گذاری سریع

فقط با 3 کلیک

سرمایه گذاری در کاریزما را تجربه کنید.

* حداقل مبلغ قابل پرداخت 1,100,000 ریال

گروه زراعت و دامداری یکی از صنایعی است که به‌طور مستقیم بر سبد خانوار اثرگذار است و یکی از پایه های رشد اقتصاد کشورها را تشکیل می‌دهد. عمده تولیدات شرکت‌های این صنعت را شیر و گوشت (قرمز، سفید و ...) تشکیل داده است. هر چند که در گذشته کشاورزی و دامداری به شکل سنتی آن وجود داشته است، اما به علت اهمیت این صنعت در سالهای اخیر رشد و پیشرفت قابل توجه و چشم‌گیری در این صنعت دیده می‌شود.
شرکت های تولید کننده این حوزه در داخل کشور به دنبال تامین مالی و فراهم نمودن نقدینگی مورد نیاز خود با نام گروه زراعت و خدمات وابسته، به بازار سرمایه وارد شدند. مسلما شناخت فرصت‌ها، تهدید‌ها، بازار رقابت در داخل و خارج از کشور به همراه عوامل تاثیر گذار بر این صنعت می‌تواند چشم انداز این صنعت را برای تحلیلگران و حتی عموم مردم روشن کند.  

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم. در این وبینار قصد داریم در مورد وضعیت گروه زراعت در ایران و جهان صحبت کنیم و فرآیند تولید در این صنعت را به همراه نکات مهم آن تشریح نماییم و در نهایت سودآوری شرکت سپید ماکیان (سپید) را بررسی می‌کنیم. 

 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند.  

مدرس وبینار   :

مدرس این هفته وبینار کاریزما، علی محمد عابد کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما است.

تحلیل بنیادی سپید

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

جهانی سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
کارت هدیه کاریزما دارید؟