آشنایی با صندوق های اهرمی در بازار سرمایه - ساعت 15 تاریخ:29-09-1400

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

صندوق های اهرمی یکی از جدیدترین صندوق های ایجاد شده در بازار سرمایه است. ترکیب دارایی در صندوق‌های اهرمی مشابه صندوق‌های سهامی است و تنها تفاوت‌شان، وجود دو واحد مجزا برای خریداری است. این واحدها با نام‌های عادی و ممتاز قابل معامله هستند که هر کدام ویژگی‌های متنوعی در نوع معامله و تقسیم سود دارند. گفتنی است که صندوق‌های اهرمی برخلاف صندوق‌ سهامی، نوع فعالیت کاملا متفاوتی دارند و به لحاظ ریسک و بازدهی انتظارات متنوع سرمایه‌گذاران را پوشش می‌دهند که این موضوع در تنوع واحدهای‌شان نهفته است. به همین دلیل گروه مالی کاریزما درصدد پذیره نویسی اولین صندوق اهرمی بازار سرمایه میباشد. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کند. در این وبینار قصد داریم در مورد صندوق های اهرمی و نحوه کارکرد آن صحبت کنیم. در این وبینار اول از تعریف این صندوق شروع میکنیم و سپس به تعاریف برخی از اصطلاحات این صندوق میپردازیم. در ادامه به اهرم در این صندوق را تعریف میکنیم و سپس درباره صندوق اهرمی کاریزما و امیدنامه این صندوق صحبت میکنیم. 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار آشنایی با صندوق های اهرمی در بازار سرمایه:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، میثم رحمتی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

اوراق بدهی سرمایه گذاری کارگزاری سهام

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;
سرمایه گذاری در صندوق تضمین