همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تحلیل بنیادی سهمی مهم در گروه مخابرات - ساعت 15 تاریخ: 03 -08-1400

تاریخ انتشار : 1400/8/3 09:34:57 تعداد بازدید : 281 زمان مطالعه دقیقه

نویسنده : میثم رحمتی

امروزه با توجه به نقش انکارناپذیر و حساس ارتباطات در توسعه، برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری‌های کلان و اقتصادی کشورها به خصوص برنامه‌های دولت الکترونیک سبب شده که صنعت ICT از اهمیت قابل توجهی برخوردار باشد و رویکرد گریزناپذیری در تمامی عرصه‌ها داشته باشد. بازار ICT در ایران طی سال‌های اخیر به شدت در حال رشد بوده و البته به طور همزمان بر شدت رقابت در آن نیز افزوده شده است. صرفه‌های مقیاس در این صنعت به شدت بالا است لذا امکان حضور شرکت‌های کوچک و متوسط در این بازار، روز به روز کمتر می‌شود و پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است تا در طی 2 سال آینده حداکثر 2 تا 4 شرکت از بین شرکت‌های FCP در این بازار به صورت جدی به فعالیت ادامه دهند و سایر شرکت‌ها از طریق شرکت‌های بزرگ‌تر یا تمرکز به ارائه خدمات از وظیفه ایجاد شبکه کناره‌گیری کنند.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کند. در این وبینار قصد داریم در مورد یکی از شرکت های مهم در حوزه مخابرات صحبت کنیم. شرکت مورد نظر شرکت ارتباطات سیار ایران با نماد همراه میباشد. در این وبینار اول به سراغ معرفی صنعت مخابرات می رویم و سپس به تحلیل بنیادی نماد همراه میپردازیم. اول در مورد درامد ها و هزینه های شرکت صحبت میکنیم و سپس ریسک ها و فرصت های شرکت را بررسی میکنیم. در آخر هم سود شرکت را برآورد خواهیم کرد. 

 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، زهرا عربی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.

وبینار کاریزما

refresh icon

اشتراک با دوستان