همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1399/12/10 10:47:27 تعداد بازدید : 1595

موشکافی صنعت فلزات - ساعت 15 تاریخ: 11-12-1399

نویسنده : میثم رحمتی

فولاد پس از نفت‌وگاز به عنوان دومین صنعت بزرگ در جهان شناخته می‌شود که گردش مالی آن حدود 900 میلیارد دلار در سال است و در تمامی صنایع کاربرد دارد؛ ساخت و ساز و خودروسازی دو صنعت هستند که بیشترین مصرف را از بخش فولاد داشته و حیات صنعت فولاد را تضمین می‌کنند. پیش‌بینی‌ها در سطح بین‌الملل نشان می‌دهند تا سال 2050 مصرف فولاد در دنیا 1.5 برابر نسبت به حال حاضر افزایش خواهد یافت. در بازار سرمایه ایران این صنعت همیشه به عنوان لیدر شناخته میشود و هر اتفاقی در این صنعت قطعا میتواند در بازار سرمایه تاثیر گذار باشد. به همین دلیل اگر در صدد آن شدیم که این صنعت را به صورت کامل تحلیل کنیم. 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد صنعت فلزات و فرایند تولید و فروش آن صحبت کنیم و اینکه چرخه این صنعت چگونه است. در آخر یک تحلیل جامع از شرکت فولاد خوزستان با نماد فخوز اراده میدهیم. 

چگونه در این وبینار شرکت کنیم؟

برای شرکت در این وبینار عدد ۱۱ را به شماره ۱۰۰۰۰۴۱۰۰۰ پیامک کرده و یا از لینک زیر برای شرکت در کلاس استفاده کنید. 

شرکت در وبینار

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، فرهاد ترکستانی کارشناس بازار سرمایه میباشد.