همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1400/1/15 12:37:26 تعداد بازدید : 578

استراتژی سرمایه گذاری در سال 1400 - ساعت 15 تاریخ: 16-01-1400

نویسنده : میثم رحمتی

برای اینکه فکری به حال پول نقد یا سایر دارایی‌هایتان کرده باشید، می‌توانید گزینه‌های متنوع سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید. سپرده‌گذاری در بانک، خرید انواع دارایی‌های فیزیکی از قبیل طلا و املاک و خودرو، خرید انواع ارز و دارایی‌های مالی مانند اوراق بهادار، اوراق مشارکت، خزانه یا اینکه خودتان کسب‌وکاری راه‌اندازی کرده تا از محل درآمدهای آن سود کسب کنید. فراموش نکنید هر نوع سرمایه‌گذاری دارای ریسک‌ و بازده‌های متفاوتی است؛ با این وجود ایجاد تنوع در سرمایه‌گذاری و دارایی باعث می‌شود ریسک سرمایه‌گذاری شما کم گردد. در سال جدید هم به دلیل شرایط اقتصادی به نظر میرسد بازار سرمایه بهترین بازار برای سرمایه گذاری باشد. بنابراین نیاز است که بهترین صنایع و سهم ها را برای سرمایه گذاری شناسایی کنید. 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد در مورد استراتژی های سرمایه گذاری در سال 1400 صحیت کنیم. اول به بررسی بازار ها میپردازیم و سپس صنایع و سهم های مناسب برای سرمایه گذاری در سال جدید را معرفی میکنیم. در آخر یک پرتفوی پیشنهادی از سهم های مناسب پیشنهاد میکنیم. 

چگونه در این وبینار شرکت کنیم؟

برای شرکت در این وبینار عدد ۱۱ را به شماره ۱۰۰۰۰۴۱۰۰۰ پیامک کرده و یا از لینک زیر برای شرکت در کلاس استفاده کنید. 

شرکت در وبینار

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، امین دامچه مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری کاریزما میباشد.