همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1400/2/12 09:58:28 تعداد بازدید : 87

فرصت ها و تهدید های صنعت زغال سنگ - ساعت 15 تاریخ: 13-02-1400

نویسنده : میثم رحمتی

زغال سنگ پس از نفت و گاز دومین منبع مهم انرژی در جهان محسوب میشود. این ماده معدنی یکی از مهمترین سوخت های فسیلی است که در دسته مواد رسوبی طبقه بندی میشود که به طور کلی به چهار دسته آنتراسیت، بیتومینوس،ساب بیتومینوس و زغال سنگ قهوه ای طبقه بندی میشود. این طبقه بندی براساس نوع، مقدار کربن و انرژی حرارتی که بر اثر سوختن آزاد میشود انجام گرفته است. اصلی ترین موارد استفاده زغال سنگ در ایران استفاده از آن در عملیات فولاد سازی در کوره بلند است. در حال حاضر تولید زغال سنگ کشور سالیانه 3 میلیون تن خام و 1.5 میلیون تن کنسانتره می باشد. این درحالی است که مصرف زغال سنگ کشورمان حدود دو میلیون تن کنسانتره در سال است و طبعا بخشی از نیاز کشور از خارج وارد میشود. 

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد صنعت زغال سنگ و فرآبند تولید و فروش این شرکت ها صبحت کنیم. در ادامه به مقایسه شرکت های روانکار در بازار سرمایه میپردازیم و در آخر سهم های کطبس، کزغال، کپرور با جزئیات تحلیل میکنیم. 

https://www.skyroom.online/ch/charismaholding/charismawebinar

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، پگاه کمانی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.