همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1400/3/10 08:50:22 تعداد بازدید : 139

مسیر بورس و بازارهای موازی تا انتخابات 1400 – ساعت 15 تاریخ: 10-03-1400

نویسنده : میثم رحمتی

بازار سرمایه بعد از افت های پی در پی بالاخره چند روزی است با رشد همراه شده است و کمی امید را در دل سهامداران زنده کرده است. از طرفی دلار با رشد همراه شده است و بعضی از افراد صحبت از تورم دوباره از جامعه میکنند. رسیدن قیمت سهام به محدوده جذاب و پشتیبانی متغیرهای بنیادی سبب شده است تا شاهد تقویت جریان تقاضا در بازار باشیم. با این حال تداوم نگرانی‌ها درخصوص پایداری این وضعیت، سریعا فروشندگان را وارد میدان می‌کند. جدالی که روز یکشنبه سبب شد ارزش معاملات خرد به بیشترین سطح از نخستین روز کاری سال۱۴۰۰ برسد. حال در بحبوحه برگزاری مجامع شرکت‌های سهامی و تقسیم سودهای سالانه انتظار می‌رود شاهد حرکت نقدینگی و جذب منابع بیشتر از سوی سهام شرکت‌های سودمحور باشیم. موضوعی که دقت در چینش پرتفو را متذکر می‌شود.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد وضعیت بازار سرمایه و بازارهای موازی از لحاظ تکنیکالی صحبت کنیم. در روزهای اخیر دلار با رشد همراه شده و دوباره صبحت های رشد دلار مطرح شده است. در این وبینار سعی میکنیم با توجه به وضعیت بازارها بهترین استراتژی فعلی را بررسی کنیم. 

چگونه در این وبینار شرکت کنیم؟

برای شرکت در این وبینار عدد ۱۱ را به شماره ۱۰۰۰۰۴۱۰۰۰ پیامک کرده و یا از لینک زیر برای شرکت در کلاس استفاده کنید. 

https://www.skyroom.online/ch/charismaholding/charismawebinar

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، میثم رحمتی کارشناس بازار سرمایه میباشد.