همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1400/3/16 17:38:40 تعداد بازدید : 112

آیا سهام اپال ارزنده است؟ – ساعت 15 تاریخ: 17-03-1400

نویسنده : میثم رحمتی

سنگ آهن نوعی سنگ معدنی است که ۵% از پوسته کره زمین را تشکیل می‌دهد. ترکیبات سنگ‌آهن شامل انواع مختلفی از اکسید آهن (آهن زنگ‌زده) و مقادیر مختلفی ناخالصی است. مَگنِتیت و هِماتیت دو نوع اکسید آهن هستند که به وفور در سنگ‌های معدنی آهن یافت می‌شوند. لذا خوب است که در صورت شنیدن نام این دو ترکیب شیمیایی (یعنی مگنتیت و هماتیت) بدانید که هر یک از آن‌ها نوعی ترکیب شیمیایی حاضر در سنگ‌آهن هستند. از بین ۴ شرکت بورسی فعال در صنعت سنگ‌آهن، معاملات ۳ نماد کگل، کچاد و کنور در بورس، و معاملات نماد کگهر در فرابورس انجام می‌شود. با توجه به همین موضوع می‌توان متوجه شد که شرکت‌های فعال در این گروه، جزو شرکت‌های معتبر بازار سرمایه بوده و احتمالا به لحاظ سودآوری و شفافیت اطلاعات وضعیت مناسبی دارند. (چرا که در تابلوهای اصلی بورس و فرابورس معامله‌ می‌شوند.)

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس صحبت کنیم. نحوه تولید و فروش در اینشرکت وارزش گذاری آنه را مورد بررسی قرار میدهیم. در آخر به به این سوال پاسخ میدهیم که آیا اپال ارزنده هست یا خیر.

https://www.skyroom.online/ch/charismaholding/charismawebinar

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، علی صادق پورکارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.