همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

بررسی شرکت جذاب در صنعت لاستیک مصنوعی – ساعت 15 تاریخ: 07-04-1400

تاریخ انتشار : 1400/4/7 13:57:42 تعداد بازدید : 243 زمان مطالعه دقیقه

نویسنده : میثم رحمتی

لاستیک طبیعی نوعی پلیمر است که از شیره درخت لاستیک استخراج می شود. پس از جمع آوری این شیره در معرض گرما و هوا خفیف قرار می گیرد. این فرآیند به ما لاستیک طبیعی می دهد که بسیار سخت است ، اما پس از جوش زدن ، نرم و الاستیک می شود. از طرف دیگر ، لاستیک مصنوعی یک الاستومر مصنوعی (همچنین یک پلیمر) است که در کارخانه ها با استفاده از کاتالیزورهای مختلف در این فرآیند تولید می شود که انجام این پروسه ها صنعت لاستیک سازی را به وجود آورده است. 

استفاده از لاستیک مصنوعی

 لاستیک تولید شده در کارخانه ها دارای خواصی است که الزامات صنایعی را که در آن استفاده خواهد شد مطابقت دارد. برای ساخت محصولاتی که در بخش حمل و نقل ، محصولات مصرفی ، محصولات صنعتی و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند ، قابلیت ارتجاعی ، مقاومت و انعطاف پذیری مناسب است. کاربردهای زیاد لاستیک مصنوعی به دلیل خواص زیر است:

  •     خاصیت ارتجاعی و مقاومت در برابر آب آن
  •     مقاومت آن در برابر قلیاها و سایر اسیدهای ضعیف است
  •     چقرمگی ، چسبندگی ، نفوذپذیری و مقاومت آن در برابر برق

مزایای استفاده از لاستیک مصنوعی

مزایای استفاده از لاستیک مصنوعی در صنایع مدرن از ویژگی های هوازدگی غیرقابل مقایسه آن ناشی می شود. لاستیک مصنوعی در برابر حلالها ، اکسیژن ، روغنها و برخی مواد شیمیایی دیگر مقاوم است. این باعث می شود سن بهتر از گزینه های دیگر باشد. همچنین ، لاستیک مصنوعی وقتی در معرض طیف وسیعی از دما قرار دارد ، انعطاف پذیری خود را از دست نمی دهد.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم. در این وبینار قصد داریم در مورد صنعت لاستیک سازی مصنوعی و نحوه تولید آنها صحبت کنیم و در آخر به صورت موردی شرکت پتروشیمی تخت جمشید را بررسی میکنیم. 

برای شرکت در این وبینار عدد ۱۱ را به شماره ۱۰۰۰۰۴۱۰۰۰ پیامک کرده و یا از لینک زیر برای شرکت در کلاس استفاده کنید. 

https://www.skyroom.online/ch/charismaholding/charismawebinar

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، فرهاد ترکستانی کارشناس بازار سرمایه میباشد. 

اشتراک با دوستان