بررسی وضعیت تکنیکالی بازار سرمایه و بازارهای موازی

نویسنده: کاریزما
سرخی تابلوی معاملات در اولین روز هفته

بازار سرمایه بعد از افت های پی در پی بالاخره چند روزی است با رشد همراه شده است و کمی امید را در دل سهامداران زنده کرده است. از طرفی دلار با صحبت های ایران و آمریکا به محدوده 26 هزار تومان نزدیک شده و بعضی از افراد صحبت از تورم دوباره از جامعه میکنند. بازار سهام در هفته گذشته با دارا بودن یک روز کاری کمتر، فضایی مثبت داشت؛ به‌نحوی که رشد ۵/ ۳ درصد شاخص‌کل و ورود به کانال ۲/ ۱ میلیون واحدی را رقم زد، با این وجود سهامداران خرد عمدتا در نقش فروشنده حاضر بودند. روند صعودی بازار پس از آن احیا شد که شورای‌عالی بورس مصوب کرد محدوده نوسان روزانه قیمت سهام از روز جاری به مثبت ۶ و منفی ۲درصد تغییر کند. تصمیم مزبور با توجیه غیر‌عادی‌بودن شرایط با هدف ایجاد فرصت برای فعالان بازار جهت گذار از فضای التهاب کنونی اتخاذ شده است. حالا سوال اصلی این است که بازار سرمایه از روند نزولی خود خارچ شده و روند جدید را ایجاد کرده است؟

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد وضعیت بازار سرمایه و بازارهای موازی از لحاظ تکنیکالی صحبت کنیم. در روزهای اخیر دلار با رشد همراه شده و دوباره صبحت های دلار بالای 30 هزار تومان مطرح شده است. در این وبینار سعی میکنیم با توجه به وضعیت بازارها بهترین استراتژی فعلی را بررسی کنیم. 

چگونه در این وبینار شرکت کنیم؟

برای شرکت در این وبینار عدد ۱۱ را به شماره ۱۰۰۰۰۴۱۰۰۰ پیامک کرده و یا از لینک زیر برای شرکت در کلاس استفاده کنید. 

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، میثم رحمتی کارشناس بازار سرمایه میباشد. 

 

امتیاز شما در رابطه با این پست ؟

کارگزاری سهام کالا

دیدگاه کاربران

کاربر مهمان می توانید دیدگاه خود را وارد نمایید

ورود به حساب کاربری

پست های مرتبط

نیاز به راهنمایی دارید؟

ارتباط با کارشناسان کاریزما به صورت شبانه روزی

درخواست مشاوره
;