برای رشد کسب و کار شما آماده ایم

از تامین مالی تا پذیرش در بورس، شما به یک مشاور حرفه ای نیاز دارید

شرکت ها برای رسیدن به قله های موفقیت، مراحلی را سپری می کنند که این مراحل با کمک متخصصی مالی می تواند در زمان کوتاه تر و با کیفیت بهتری سپری شود. شرکت مشاور سرمایه گذاری کاریزما می تواند به عنوان متخصص و مشاور شما، بهترین گزینه ها را در این مسیر پیش پای شما بگذارد.

شروع کنید

خدمات ما

مشاوره سرمایه گذاری

ما به عنوان اولین شرکت سبدگردان خصوصی در ایران، این ادعا را داریم که در امر مدیریت سرمایه، با تجربه ترین هستیم

بازارگردانی سهام

ما به عنوان اولین شرکت سبدگردان خصوصی در ایران، این ادعا را داریم که در امر مدیریت سرمایه، با تجربه ترین هستیم

ارزش گذاری شرکت ها

ما به عنوان اولین شرکت سبدگردان خصوصی در ایران، این ادعا را داریم که در امر مدیریت سرمایه، با تجربه ترین هستیم

سرمایه گذاری خصوصی

ما به عنوان اولین شرکت سبدگردان خصوصی در ایران، این ادعا را داریم که در امر مدیریت سرمایه، با تجربه ترین هستیم

تامین مالی

اصلی ترین نیاز هر کسب و کاری تامین مالی است. هر پروژه، هر ایده و هر طرحی، برای اجرایی شدن نیاز به منابع مالی دارد. در دنیای امروز روش های سنتی تامین مالی مثل وام گرفتن از بانک ها در کسب و کار های بزرگ دیگر پاسخگوی نیاز نیست. ما روش های مدرن تامین مالی از طریق بازار سرمایه را به خوبی می شناسیم.

شرکت مشاور سرمایه گذاری کاریزما کلیه امور مرتبط با تامین مالی از طریق بازار بدهی و از طریق بازار سهام شامل تعهد پذیره نویسی، مشاور عرضه، انتشار اوراق و... را به کمک متخصصین این امر به شما ارائه می دهد.

پذیرش در بورس

شرکت‌ها پس از تاسیس نیازمند منابع مالی جدید برای توسعه فعالیت‌های خود هستند. ممکن است منابع مالی سهام‌داران محدود باشد و توان پاسخ‌گویی به آن را نداشته باشند. با تنوع بخشیدن به ترکیب صاحبان سهام و افزایش سرمایه می‌توان منابع سهام‌داران جدید را به‌کار گرفت و نیازهای مالی فزاینده شرکت را تامین کرد. با پذیرش در بازار سرمایه شرکت‌ها می‌توانند منابع مالی مطلوب را جذب نمایند. بارزترین مزایای تبدیل یک شرکت به سهامی عام از راه عرضه سهام آن در بازار سرمایه امکان تامین مالی بیش‌تر از سهامداران و افزایش نقدشوندگی سهام شرکت است.

از مهمترین مزایای ورود شرکت ها به بورس اوراق بهادار می توان به افزایش اعتبار شرکت نزد جامعه، اعتباردهندگان و مشتریان، شفافیت در اداره و بررسی عملکرد شرکت، ارزش‌گذاری شفاف و تعیین قیمت سهام شرکت، تأمین مالی آسان و ارزان، نقل‌وانتقال سهام به‌صورت آسان، سریع و کم‌هزینه و از همه مهمتر مزایای قانونی و مشوق های دولتی از جمله معافیت های مالیاتی اشاره کرد.

سوالات متداول

(مشاهده سوالات)

معرفی گروه مالی کاریزما

گروه مالی کاریزما در ابتدا در قالب شرکت سبدگردان کاریزما و به عنوان نخستین نهاد مالی خصوصی با هدف مدیریت دارایی در سال 1390 نزد اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. شرکت سبدگردان کاریزما در طول بیش از یک دهه فعالیت با راه اندازی بیش از 14 صندوق سرمایه گذاری متنوع و افتتاح صدها سبد اختصاصی توانست اعتماد سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی بازار سرمایه را کسب نماید. کاریزما از ابتدا تلاش داشت تا با متنوع سازی محصولات و خدمات خود در فضایی ارزش آفرین، خلاق و متعالی، خدمات با کیفیت بالایی را به سرمایه گذاران عرضه کند. به همین منظورکاریزما جزو اولین نهادهایی بود که پس از دستورالعمل تاسیس و فعالیت گروه خدمات بازار سرمایه توسط سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به درخواست مجوز برای این نوع نهاد کرده و توانست به عنوان یک شرکت هلدینگ مالی در تابستان 1397 مجوز تاسیس و آغاز فعالیت خود را از این سازمان دریافت نماید. گروه مالی کاریزما در طول سال های 1397 تا 1400 شرکت های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله شرکت مشاور سرمایه گذاری کاریزما، شرکت سرمایه گذاری کاریزما، شرکت بیمه زندگی کاریزما، شرکت کارگزاری کاریزما و شرکت پردازش اطلاعات مالی کاریزما را در دستور راه اندازی قرارداد که همگی تحت برند گروه مالی کاریزما آماده خدمت رسانی به مشتریان ارزشمند مجموعه می باشند.

ماموریت کاریزما چیست؟

گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما با تاسیس صندوق‌های مختلف و شرکت‌های‌ مشاوره و سرمایه‌گذاری کاریزما به توسعه بازار سرمایه پرداخته‌است و همچنین در تلاش است از طریق این شرکت‌ها و فعالیت‌ها و ابزارهای مرتبط به فرهنگ‌سازی و شناخت جامعه به بازار سرمایه بپردازد تا عموم مردم آگاهی لازم در مورد این را کسب کنند و با اطمینان بتوانند در این عرصه سرمایه‌گذاری کنند. به طور کلی مأموریت اصلی کاریزما خلق ارزش برای کلیه ذینفعان و مشتریان است.

چشم انداز کاریزما چیست؟

گروه خدمات بازارسرمایه کاریزما با هدف تبدیل شدن به بزرگ‌ترین شرکت مدیریت دارایی توسط جمعی از برترین فعالین اقتصادی بازار سرمایه کشور پایه‌گذاری شده است. گروه کاریزما قصد دارد تا با توسعه ابزارهای موجود و ایجاد ابزارهای جدید خدمات با کیفیت بالایی را به مشتریان خود عرضه کند.

معرفی اعضای هیئت مدیره کاریزما

اعضای هیأت مدیره ی کاریزما به شرح زیر هستند: 1- آقای علی تیموری شندی (مدیر عامل) 2- آقای محمدمهدی ناسوتی فرد (رئیس هیئت مدیره) 3- آقای دکتر مجتبی کباری (نایب رئیس هیئت مدیره) 4- آقای دکتر محمد عابد (عضو هیئت مدیره)