همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

ضمن تشکر از همراهی شما مشتریان محترم جشنواره پاییزه کاریزما در سال 1399 به اتمام رسید.

برای اطلاع از جشنواره های آتی کاریزما ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید

پاییز از آسمون کاریزما سکه میباره

جشنواره پاییزی کاریزما رو از دست ندید. پاییز امسال برای سرمایه گذاران صندوق با درآمد ثابت کاریزما متفاوت از سالهای دیگست. کاریزما هر هفته تا پایان فصل پاییز، به تمام دارندگان واحد های صندوق با درآمد ثابت کاریزما، به قید قرعه یک سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هدیه میده. بنابراین علاوه بر دریافت سود ماهانه، شانس برنده شدن یک سکه در جشنواره پاییزی کاریزما رو دارید.

صندوق با درآمد ثابت چیست؟

صندوق با درآمد ثابت کاریزما با مجوز رسمی از سازمان بورس اوراق بهادار، یک صندوق سرمایه گذاری بدون ریسک با پرداخت سود ماهانه به صورت روز شمار است. یعنی بر خلاف بانک ها برای دریافت سود احتیاجی به نگهداری پول تا پایان ماه در صندوق نیست. این صندوق کاملا بدون ریسک است و احتمال ضرر کردن در آن وجود ندارد و یک سود مطمئن رو برای شما به همراه داره. صندوق با درآمد ثابت کاریزما در سال گذشته 23.5 درصد سود پرداخت کرده و میانگین سود پرداختی شش ماه گذشته اش نیز 25 درصد بوده است.

هر 10 واحد، یک شانس برنده شدن

هر 10 واحد سرمایه گذاری در این صندوق معادل یک شانس برنده شدن در این قرعه کشی است بنابراین میتونید برای محاسبه شانستون، تعداد واحد هاتون رو تقسیم بر عدد 10کنید. به عنوان مثال اگر شما 19 واحد سرمایه گذاری از این صندوق را دارید، یک شانس شرکت در قرعه کشی دارید ولی میتونید فقط با صدور یک واحد بیشتر، شانستون رو به عدد 2 افزایش بدید.

هر 10 واحد، یک شانس برنده شدن

شرط شرکت در قرعه کشی، فقط یک پیامک

فراموش نکنید شرط شرکت در قرعه کشی، داشتن حداقل 10 واحد صندوق با درآمد ثابت کاریزما و ارسال عدد 1 به سامانه 1000041000 می باشد. با یک بار ارسال پیامک، شما در قرعه کشی هر هفته شرکت خواهید کرد.

شرط شرکت در قرعه کشی، فقط یک پیامک

دریافت سریال های شرکت در قرعه کشی

در صورتیکه در صندوق بادرآمد ثابت کاریزما سرمایه گذاری کرده اید و عدد 1 را به سامانه 1000041000 ارسال کرده اید برای مشاهده سریال های شرکت در قرعه کشی، به پنل کاربری خودتان مراجعه نمایید.

ورود به پنل کاربری
اگه هنوز تو آی وست ثبت نام نکردین، درعرض 30 ثانیه ثبت نام کنید!

به قرعه کشی ما اعتماد کنید

در جشنواره پاییزی کاریزما، شنبه هر هفته به کلیه مشتریانی که واحد سرمایه گذاری در صندوق با درآمد ثابت دارند و عدد 1 رو به 1000041000 ارسال کرده اند، بر مبنای تعداد شانس هاشون، تعدادی سریال تعلق می گیرد. طی مراسم قرعه کشی هر هفته یک سریال که از سبد گوی ها خارج میشه به عنوان برنده اون هفته اعلام میشه. برای آگاهی از سریال های تعلق گرفته به خودتون می تونید شنبه هر هفته از ساعت 12 که سریال ها بروز رسانی می شود، در همین صفحه کد ملیتون رو جستجو کنید و سریال های قرعه کشی خودتون رو ببینید. شما می تونید مراسم قرعه کشی رو هر هفته به صورت زنده از صفحه اینستاگرام کاریزما مشاهده کنید.

به قرعه کشی ما اعتماد کنید

تا کنون در صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت کاریزما سرمایه گذاری نکرده اید؟

با خرید واحدهای این صندوق می توانید در قرعه کشی هفتگی سکه بهار آزادی شرکت کنید. علاوه بر شرکت در قرعه کشی از مزایای یک سرمایه گذاری مطمئن و بدون ریسک با پرداخت سود ماهانه و بازدهی بالاتر از سود بانکی بهره ببرید. سرمایه گذاری در صندوق درآمد ثابت کاریزما را شروع کنید.شروع سرمایه گذاری
banner
banner
banner
شروع سرمایه گذاری